G. Masiulio vedamas „Lietkabelis“ pagaliau iškovojo pergalę Europos taurėje

Panevėžio „Lietkabelio“ (1/3) komanda pagaliau iškovojo pirmąją pergalę Europos taurėje. C grupės autsaiderių dvikovoje Nenado Čanako auklėtiniai 80:73 (19:20, 23:15, 18:23, 20:15) nugalėjo Antverpeno „Giants“ (0/4) klubą iš Belgijos.

Gytis Masiulis ištempė savo komandą į pergalę.<br>G.Bitvinsko nuotr.
 Panevėžio komanda namuose iškovojo pergalę.<br> G.Bitvinsko nuotr.

Oct 21, 2020, 6:47 PM, atnaujinta Oct 21, 2020, 10:07 PM

Šioje dvikovoje Gytis Masiulis suspindo savo žaidimu ir padėjo pamatus „Lietkabelio“ pergalei. Jis per 34 žaidimo minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 38 naudingumo balus.

„Lietkabelis“ dvikovą pradėjo tiesiog tragiškai ir jau per pirmąsias 5 minutes buvo praradę 7 kamuolius. Tiesa, „Giant“ tokiomis dovanomis nepasinaudojo ir po pirmojo kėlinio pirmavo tik 20:19.

Savo žaidimą „Lietkabeliui“ pavyko sureguliuoti antrajame ketvirtyje ir komandos ilsėtis išėjo šeimininkams pirmaujant 42:35.

Vis tik po pertraukos Panevėžio komanda vėl ėmė buksuoti ir tai leido svečiams išlyginti rezultatą. Ketvirtajame kėlinyje žaidimas vyko taškas į tašką, o svarbiausiu metu taiklius tolimus metimus pataikė G.Masiulis.

Paskutinę rungtynių minutę „Lietkabelis“ apsigynė nuo varžovų atakų ir iškovojo pirmąją pergalę C grupėje.

„Lietkabelis“: Gytis Masiulis 26, Paulius Valinskas 17, Troy'us Barniesas 11, Kyle'as Vinalesas 9, Marinas Maričius 8 taškai.

„Giants“: Kennethas Smithas 15 , Ibrahima Faye 14, Vincentas Kestelootas 12, Stephaunas Branchas 11, Davidas Dudzinski 10 taškų.