Dar vienas antausis Šarui: „Barcelona“ krito prieš Mursijos klubą

Antradienį vykusiose Ispanijos krepšinio lygos rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (5/2) ekipa svečiuose 73:75 (15:29, 16:14, 16:18, 18:24) turėjo pripažinti Mursijos UCAM ekipos pranašumą.

Šaras patyrė antrąją nesėkmę Ispanijos čempionate.<br>zumapress/scanpix.com nuotr.

Oct 28, 2020, 12:26 AM, atnaujinta Oct 28, 2020, 12:34 AM

Tai buvo antrasis stratego iš Lietuvos pralaimėjimas vietinėse pirmenybėse.

Šaro auklėtiniai problemų turėjo jau pirmajame kėlinyje. Uraganinis aikštelės šeimininkų puolimas pasiuntė „Barcelona“ klubą į ankstyvą nokdauną.

Po pirmojo kėlinio UCAM džiaugėsi keturiolikos taškų pranašumu 29:15.

Antrasis kėlinys katalonams taip pat nebuvo itin sėkmingas. Š.Jasikevičiaus kariauna praktiškai viso ketvirčio metu turėjo dviženklį pranašumą.

Vaizdas „Barcelona“ ekipai gerėti pradėjo tik ketvirtajame kėlinyje. Ketvirtį pradėję su 12 taškų deficitu, svečiai ėmė tirpdyti skirtumą ir išlygino rezultatą 73:73.

Tačiau Johnas Davisas Mursijos klubui pelnė keturis taškus paeiliui ir Šaro treniruojama ekipa nusileido savo varžovams.

UCAM: Jordanas Davisas 27, Conneris Frankampas 10, Nemanja Radovičius 9.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 19, Cory Higginsas 14, Brandonas Daviesas 10.