Prie triuškinančios „Lokomotiv“ pergalės M. Kuzminskas prisidėjo rezultatyviu žaidimu

Trečiadienį vykusiose Europos taurės rungtynėse Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipa šventė įtikinamą pergalę. Rusijos klubas svečiuose 88:72 (20:15, 24:19, 19:19, 19:24) nugalėjo „Monaco“ komandą.

Rusijos klubas šventė pergalę.<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2020-10-28 21:04

Svečiai rungtynių kontrolę perėmė jau nuo pat dvikovos pradžios. Antrajame kėlinyje „Lokomotiv“ susikrovė dviženklį pranašumą, o po ilgosios pertraukos dar labiau didino savo persvarą, kuri vienu metu siekė 18 taškų ribą (57:39).

Ketvirtajame kėlinyje Rusijos klubas spurtavo 11:0 ir padidino savo persvarą iki 26 taškų (84:58).

Dvikovos pabaigoje kiek sėkmingiau žaidusiems aikštelės šeimininkams pavyko sušvelninti turimą deficitą.

Iš lietuvių pergalingose rungtynėse sėkmingiau pasirodė M.Kuzminskas, kuris per 30 ant parketo praleistų minučių įmetė 11 taškų (3/4 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud. metim.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

M.Kalnietis sužaidė kiek kuklesnes rungtynes per 26 minutes prie pergalės pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus.

„Monaco“: Marcosas Knightas 17, Dee Bostas 16, Jaleelas O‘Brienas 8.

„Lokomotiv“: Kevinas Harvey 17 (8 atk. kam.), Jordanas Crawfordas 15, Alanas Williamsas 13, Mindaugas Kuzminskas 11.