Pro šalį šaudęs R. Giedraitis kartu su „Baskonia“ šventė pergalę prieš M. Sajaus klubą

Trečiadienį vykusiose Ispanijos krepšinio pirmenybių rungtynėse dar vieną pergalę įsirašė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama „Baskonia“ (4/3) ekipa.

R.Giedraitis prastai atakavo krepšį.<br>Twitter nuotr.

Oct 28, 2020, 11:16 PM

Baskai namuose 87:68 (21:16, 16:14, 20:26, 26:12) sutriuškino Manresos BAXI (4/3) klubą, kuriame rungtyniauja Martynas Sajus.

Nuo dvikovos pradžios į priekį išsiveržusi „Baskonia“ savo pranašumą išsaugojo iki pat rungtynių finalinės sirenos.

Rezultatyviausiai iš lietuvių sužaidė M.Sajus, kuris per 13 minučių pelnė 6 taškus (3/3 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

Dvikovoje pro šalį šaudė R.Giedraitis. Lietuvis per 26 minutes spėjo įmetė tik 4 taškus (2/5 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atlikto 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkto 5 naudingumo balus.

T.Sedekerskis per 4 minutes pelnė 2 taškus (2/2 baud.) ir surinko 4 naudingumo balus.

„Baskonia“: Achile Polonara 17, Zoranas Dragičius 14, Alecas Petersas 13.

BAXI: Scottas Eathertonas 15, Makai Masonas 13, Juanas Pablo Vualetas 11.