Žaidėjus gyręs TJ Parkeris: „Kelios atakos galėjo pakreipti dvikovos baigtį“

„Manau, kad pirmoje rungtynių pusėje padarėme keletą klaidų, tačiau žaidėme žaidėme su didele energija“, – po patirto pralaimėjimo „Žalgiriui“ kalbėjo ASVEL treneris TJ Parkeris.

ASVEL strategas gyrė savo auklėtinius.<br>Scanpix nuotr.

Oct 30, 2020, 8:04 AM

Ketvirtadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Kauno „Žalgiris“ (5/1) po atkaklios kovos iškovojo pergalę svečiuose prieš Vilerbano ASVEL (0/3) – 83:74 (13:23, 28:27, 16:10, 26:14).

Dvikovą sėkmingiau pradėję aikštelės šeimininkai rungtynių eigą sėkmingai kontroliavo pirmus du kėlinius. Po pertraukos „Žalgirio“ gynyba varžovams leido įmesti vos 24 taškus.

ASVEL į krepšinio aikštelę sugrįžo po trijų savaičių pertraukos. Tai, pasak Prancūzijos klubo trenerio, turėjo įtakos dvikovos eigai.

„Antroje dvikovos pusėje mums ėmė trūkti kuro, suprantama, nes neturėjome žaidimo praktikos tris savaites. Žaidėjai padarė didelį darbą, kad išliktumėme rungtynėse. Labai didelį“, – teigė TJ Parkeris.

Rungtynių pabaigą solidžiau sužaidė Luko Lekavičiaus ir Mariaus Grigonio vedamas „Žalgiris“.

Pastarasis pasiekė asmeninį Eurolygos rezultatyvumo rekordą, kai mače pelnė 25 taškus ir surinko 27 naudingumo balus.

„Kelios atakos galėjo pakreipti rungtynių baigtį, tačiau mums nepasisekė“, – kalbėjo ASVEL strategas.

Artimiausias rungtynes Vilerbano klubas žais išvykoje prieš Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“ ekipą.