R. Giedraitis solidžiai prisidėjo prie sunkios „Baskonia“ pergalės

Trečią pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes Ispanijos krepšinio čempionate iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (6/3) komanda, kuriai atstovauja Rokas Giedraitis bei Tadas Sedekerskis.

Rokas Giedraitis <br>twitter.com nuotr.

Nov 2, 2020, 8:45 AM, atnaujinta Nov 2, 2020, 8:46 AM

Vitorijos klubas svečiuose 75:71 (21:23, 13:12, 19:13, 22:23) palaužė buksuojančią Las Palmo „Gran Canaria“ (1/7) su buvusiu žalgiriečiu Tomu Dimša.

Lietuvis R.Giedraitis per 33 minutes įmetė 14 taškų (1/4 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 3/4 baudų metimai), sugriebė 6 ir perėmė 2 kamuolius.

T.Sedekerskis rungtyniavo 6 minutes, pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį.

T.Dimša per 27 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), sugriebė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Gran Canaria“: Andrew Albicy ir Mattas Costello (7/7 dvitaškiai) po 19, Jacobas Wiley 9.

„Baskonia“: Zoranas Dragičius 17, Achille Polonara 15, Rokas Giedraitis 14, Luca Vildoza 12 (1/6 tritaškiai).