„Zenit“ klubui spurtui jėgų neužteko: „Olympiakos“ iš Sankt Peterburgo išvažiavo su pergale

Eurolygoje startavo septintasis turas ir jame Artūro Gudaičio atstovaujamas Sankt Peterburgo „Zenit“ klubas namie varžėsi su Pirėjo „Olympiakos“ ekipa ir nusileido 66:75 (20:19, 7:22, 16:17, 23:17).

A.Gudaitis ir „Zenit“<br>basket-fczenit.ru nuotr.

Nov 5, 2020, 7:12 PM, atnaujinta Nov 5, 2020, 11:52 PM

„Zenit“ ekipą šiame sezone po dviejų pergalingų mačų užklupo koronavirusas ir pradžioje jai buvo įskaityti du pralaimėjimai. Tačiau po to jie buvo panaikinti ir leista sužaisti dvikovas vėliau. Tad rusai šioje dvikovoje patyrė pirmąją nesėkmę.

Tuo tarpu „Olympiakos“ iki šių rungtynių savo sąskaitoje turėjo 3 laimėjimus ir 3 pralaimėjimus.

Mačo baigtis iš dalies paaiškėjo dar antrame kėlinyje, kai esant rezultatui 25:25 rusai sustojo ir leido svečiams susikrauti net 14 taškų persvarą – 41:27. Apskritai šį kėlinį „Zenit“ pralaimėjo 7:22.

Nors per likusius du kėlinius graikai pirmavo net 15 taškų persvara, ketvirtame ketvirtyje jie skirtumą aptirždė iki vienženklio skaičiaus – 60:55, 63:60. Vis dėlto „Olympiakos“ surado galimybių atsilaikyti. Likus grumtis 2 min. graikai vėl atitolo 70:60.

A.Gudaitis šiose rungtynėse buvo matomas, pelnė 6 taškus per 15 minučių, atsikovojo 1 kamuolį, perėmė 2 kamuolius ir dukart jį prarado.

Koronaviruso protrūkis komandoje ir visoje Rusijoje neuždarė arenos tribūnų. Gyvai mačą stebėjo 2310 gerbėjų.

„Zenit“: Billy Baronas 13 (3/6 tritaškių), Austinas Hollinsas 12 (4/10 tritaškių), Kevinas Pangosas 9 (7 rez. perd.), Alexas Poythressas 7 (5 atk. kam.), Artūras Gudaitis 6.

„Olympiakos“: Hassanas Martinas 16 (7/7 dvitaškių), Shaquille‘as McKissicas 10, Aleksandras Vezenkovas ir Vassilis Spanoulis (5 rez. perd.) po 9, Kostas Papanikolaou 8.