EUROLYGA

CSKA antroje mačo dalyje neturėjo problemų su „Panathinaikos“

Eurolygoje žaidžiami septintojo turo mačai. Vis dar Eurolygos čempionų titulą turintis Maskvos CSKA klubas penktadienį išvykoje kovojo su Atėnų „Panathinaikos“ atstovais ir po didžiosios pertraukos sėkmingai palaužė šeimininkų pasipriešinimą 89:83 (24:24, 27:18, 14:16, 24:25).

Maskvos CSKA<br>vk.com/cskabasket nuotr.

Nov 6, 2020, 9:31 PM, atnaujinta Nov 7, 2020, 12:22 AM

Nė vienai komandai nepavyko mačo pradžioje pirmauti, o antrame kėlinyje CSKA ekipa Darruno Hilliardo dėka pabėgo ir po dviejų kėlinių pirmavo 51:42.

Ketvirtame kėlinyje Maskvos klubas spurtavo 6:0 ir jau turėjo persvarą 71:58, o sužaidus 4 minutes lemiamame ketvirtyje jau pirmavo solidžiu skirtumu 75:61. Baigiantis dvikovai skirtumas sumenko, tačiau intriga neatgijos ir Rusijos ekipa triumfavo.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 19 (4/5 tritaškiai), Ioannis Papapetrou 13 (2/6 tritaškiai), Aaronas White‘as 11, Lefteris Bochoridis ir Georgios Papagiannis 10.

CSKA: Willas Clyburnas 15 (7/7 baudos metimai), Darrunas Hilliardas 14 (4/6 tritaškiai), Danielis Hackettas 13 (2/5 tritaškiai), Mike‘as Jamesas 10, Janis Strelniekas 9.

CSKA savo sąskaitoje dabar turi 4 pergales ir 3 nesėkmes, o praėjusiame ture įveikė „Valencia“ atstovus 84:75.

Dviejų rungtynių turnyre dėl kitų ekipų koronaviruso protrūkio nesužaidęs „Panathinaikos“ yra laimėjęs du kartus ir jau triskart nusileido varžovams.

Prieš dvi savaites graikai įveikė Stambulo „Fenerbahce“ 82:68, o praėjusiame ture ilsėjosi, nes Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda vadavosi nuo viruso.

Tarpusavio akistatose per visą Eurolygos istoriją CSKA pirmauja prieš „Panathinaikos“ 20:16.