R. Kurtinaičio kantrybė senka: „Nemanau, kad tą darant yra įmanoma laimėti Eurolygoje“

„Tai buvo tikrai sunkios rungtynės“, – po Eurolygos išvykos į Stambulą kalbėjo Maskvos srities „Chimki“ (1/6) komandos treneris Rimas Kurtinaitis.

Rimas Kurtinaitis Eurolygoje ir toliau lieka su viena pergale.<br>Tass/Scanpix nuotr.

Nov 7, 2020, 9:10 AM

Lietuvio treniruojamas klubas ir toliau lieka tarp turnyro autsaiderių su vos viena pergale. Koronaviruso bėdas už nugaros palikusi „Chimki“ penktadienį Turkijoje 71:83 (20:23, 15:19, 20:23, 16:18) turėjo pripažinti Stambulo „Fenerbahce“ (4/3) pranašumą.

Nugalėtojų gretose Edgaras Ulanovas per 31 minutę pelnė 6 taškus.

Dvikova prasidėjo gana apylygiu žaidimu, tačiau šeimininkai nuolatos buvo kelias taškais priekyje. Po dviejų kėlinių „Fenerbahce“ pirmavo 42:35.

Po pertraukos Stambulo klubas buvo pabėgęs dviženkle persvara – 65:55, tačiau „Chimki“ ketvirtajame kėlinyje sugebėjo pasivyti ir aptirpdė pranašumą iki 2 taškų – 70:72.

Tačiau šeimininkai į tai atsakė spurtu 11:1 ir iškovojo 4-ąją pergalę Eurolygoje.

„Mes visų rungtynių metu atsilikome, tačiau likus žaisti 5 minutes iki dvikovos pabaigos prisivijome, vėliau padarėme kelias klaidas, o svarbiausia, mums nesisekė, ypač kovojant dėl kamuolių.

Tačiau didžiausia mūsų sezono bėda, kuri buvo ir šiose rungtynėse, tai klaidos. Šį kartą jų padarėme 19.

Nemanau, kad yra įmanoma laimėti Eurolygoje tiek klystant. Turime ties tuo koncentruotis“, – svarbiausią savo treniruojamos komandos bėdą įvardino R.Kurtinaitis.

Kitame Eurolygos ture „Chimki“ komandos laukia dvikova namuose su Milano „Olimpia“ krepšininkais.