Lemiamu metu prabilęs A. Goudelockas po mačo neslėpė šypsenos

Vilniaus „Ryto“ (1/1) krepšininkai antradienį vakare Prancūzijoje stojo į kovą FIBA Čempionų lygos E grupės antrojo rungtynėse su Strasbūro SIG (1/1) ekipa ir po dramatiškos pabaigos šventė svarbią pergalę 83:81 (26:16, 22:26, 21:23, 14:16).

A.Goudelockas.<br>Roko Lukoševičiaus nuotr.

Nov 11, 2020, 6:49 AM, atnaujinta Nov 11, 2020, 10:06 AM

„Pirmas 30 minučių žaidžiau tragiškai, bet rungtynės trunka 40 minučių, džiaugiuosi, kad kovojome iki jų pabaigos. Mačas buvo sunkus, o paskutiniai metimai, kuriuos pataikėme, buvo labai svarbūs. Pralaiminėjome 5 taškais, buvo likusios kelios minutės, bet išlaikėme energiją, kuri leido surinkti reikiamus taškus.

Pastaruoju metu negalėmoje laimėti nei LKL, neii FIBA Čempionų lygoje, tad ši pergalė buvo svarbi visiems, kurie palaiko ekipą“, – po mačo kalbėjo „Ryto“ legionierius Andrew Goudelockas.

„Ryto“ pergalę lėmė puikiai sužaista rungtynių pabaiga, kai atsilikdami 76:81 likus 3 min. vilniečiai apsigynė nuo visų SIG atakų.

Paskutinei atakai SIG turėjo 26,5 sek., bet „Rytas“ dviem pražangomis sudegino laiką ir neleido pataikyti lemiamo metimo.

Lemiamu metu prabilo minėtas A.Goudelockas, kuris paskutinėmis mačo minutėmis pelnė 5 svarbius taškus.

Amerikietis rungtynėse pelnė 9 taškus (4/12 metimai), tačiau jo plius/minus rodiklis buvo prasčiausias komandoje – -15.

Vilniečiai siekė pirmosios pergalės, nes keturių ekipų grupės kovas pradėjo nesėkme namuose 88:106 prieš Atėnų „Peristeri“.

Graikijos klubas antradienį savo aikštėje 81:84 nusileido Rygos VEF, tad po dviejų turų E grupėje visos ekipos turi po vieną pergalę, tačiau dėl prasčiausio taškų skirtumo vilniečiai rikiuojasi paskutiniai.