Saldi Š. Jasikevičiaus pergalė: „Barcelona“ nepadoriu skirtumu sutriuškino „Fenerbahce“ klubą

Pergalių ritmą pajutusi Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (7/1) komanda ir toliau nepralaimi Eurolygoje. Katalonų klubas ketvirtadienį savo tvirtovėje 97:55 (28:17, 23:12, 18:9, 28:17) tiesiog pervažiavo Stambulo „Fenerbahce“ (4/4) krepšininkus, kurių gretose žaidžia Edgaras Ulanovas.

Šarūnas Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo triuškinamą pergalę.<br>Zumapress/Scanpix nuotr.

Nov 12, 2020, 9:55 PM, atnaujinta Nov 13, 2020, 12:03 AM

Buvusiam Šaro auklėtiniui ši dvikova susiklostė itin nesėkmingai. Lietuvos rinktinės puolėjas per 16 minučių taip ir nepelnė taškų. Jis prametė vienintelį tritaškį, sykį atliko rezultatyvų perdavimą, kartą perėmė kamuolį ir du kartus suklydo. E.Ulanovas rungtynes užbaigė surinkęs nulį naudingumo balų.

Elitinė Š.Jasikevičiaus kariaunos gynyba tiesiog supančiojo „Fenerbahce“ puolimą ir Turkijos klubui buvo leista įmesti viso labo 55 taškus. „Barcelona“ krepšininkai savo varžovus smaugė nuo pat rungtynių pradžios iki pat paskutinių minučių ir neleido nei akimirkai suabejoti jų pranašumu.

Ketvirtojo kėlinio emocijos geriausiai atspindėjo rungtynių dvasią. Ant „Barcelona“ atsarginių suolelio žaidėjai netramdė šypsenų, o „Fenerbahce“ žaidėjai sėdėjo nuleidę galvas.

Įprastai vietoje nenustygstantis Š.Jasikevičius taip pat sau leido ketvirtąjį kėlinį prasėdėti ant kėdės.

„Barcelona“: Kyle‘as Kuricas 25, Rolands Šmits 20, Nikola Mirotičius 16, Alexas Abrinesas 12, Cory Higginsas 11 taškų.

„Fenerbahce“: Lorenzo Brownas 10, Leo Westermannas 9, Danilo Barthelis ir Jarellas Eddie po 7 taškus.