P. Sivos tolimas metimas paskutinėmis sekundėmis paskandino ASVEL ekipą M. Fallas surinko 42 naudingumo balus

Trečiadienį vykusiose devintojo Eurolygos turo rungtynėse Vilerbano ASVEL (1/6) ekipa svečiuose 75:76 (21:19, 22:17, 17:14, 15:26) nusileido Berlyno ALBA (2/5) krepšininkams.

P.Siva pataikė pergalingą rungtynių metimą.<br>Scanpix nuotr.

Nov 18, 2020, 8:48 PM, atnaujinta Nov 19, 2020, 12:31 AM

Vokietijos ekipą išgelbėjo pergalingą tolimą metimą pataikęs Peytonas Siva.

Rungtynės prasidėjo permaininga abiejų komandų kova. Pirmajame kėlinyje nei vienai iš klubų nepavyko įgyti didesnės persvaros ir po pirmojo kėlinio ASVEL pirmavo 21:19.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje išliko panašus. Dvikovai artėjant ilgosios pertraukos link, svečiai sužaidė kiek užtikrinčiau ir po dviejų kėlinių buvo priekyje 43:36.

Atkarpa 7:0 trečiąjį kėlinuką pradėjusi ALBA išlygino skaičius švieslentėje (43:43), tačiau ASVEL atsakė galinga ketvirčio antrąja puse ir į lemiamą rungtynių atkarpą išėjo turėdama dviženklį pranašumą 60:50.

Ketvirtajame kėlinyje Vilerbano ekipa ir toliau sėkmingai kontroliavo žaidimą. Nepaisant aikštelės šeimininkų bandymų sumažinti deficitą, ASVEL savo varžovams atsakydavo sėkmingomis atakomis.

Dvikovos pabaigoje ALBA priartėjo prie savo svečių (72:70), o pergalingą šūvį Vokietijos komandai įmetė tolimą metimą pataikęs P.Siva.

ASVEL komandos neišgelbėjo ir rungtynes sužaidęs Moustapha Fallas.

218 cm ūgio milžinas per 29 ant parketo praleistas minutes įmetė 25 taškus (10/12 dvit., 5/7 baud. metim.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko net 42 naudingumo balus.

ALBA: Luke'as Sikma 16, Peytonas Siva ir Nielsas Giffey po 10, Johannesas Thiemannas 9.

ASVEL: Moustapha Fallas 25, Allerikas Freemanas 12, Davidas Lighty 8.