Smūgis R. Kurtinaičiui: be gynybos žaidusi „Chimki“ buvo pažeminta namuose V. Micičius patyrė traumą

Ketvirtadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse skaudų pralaimėjimą patyrė Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (2/7) ekipa. Rusijos klubas savo aikštelėje 77:105 (29:30, 21:29, 12:28, 14:19) turėjo pripažinti Stambulo „Anadolu Efes“ (5/4) pranašumą.

„Chimki“ buvo sutriuškinta namuose.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

2020-11-19 18:52, atnaujinta 2020-11-19 22:44

Dvikovą komandos pradėjo nesigindamos. Krepšininkai keitėsi taikliais metimais ir po pirmųjų dešimties minučių „Chimki“ turėjo minimalų pranašumą 30:29.

Antrajame kėlinyje „Anadolu Efes“ įjungė aukštesnę pavarą ir įpusėjus ketvirčiui džiaugėsi septynių taškų persvara 44:37.

Kaip ir rungtynių pradžioje gynyboje nespindėję R.Kurtinaičio auklėtiniai nesušvelnino turimo deficito ir į ilgąją pertrauką svečiai išėjo būdami priekyje 58:51.

Po pertraukos „Chimki“ problemos tęsėsi ir toliau. Iš žaidimo išjungto Aleksejaus Švedo ir jo bendraklubių metimai skriejo pro šalį, o puolime ir toliau siautėję „Anadolu Efes“ krepšininkai didino savo pranašumą iki rekordinių aukštumų.

Po trijų kėlinių Turkijos klubas pirmavo 23 taškų persvara 86:63.

Ketvirtąjį kėlinį „Chimki“ pradėjo atkarpa 7:2, tačiau Ergino Atamano auklėtiniai savo varžovams atsakė dar vienu spurtu puolime ir šventė pergalę 77:105.

Nugalėtojų džiaugsmą aptemdė Vasilije Micičiaus trauma.

Serbas rungtyniavo vos kėlininį, o trumpam sugrįžęs į aikštelę jis paprašė priverstinio keitimo. Teigiama, kad žaidėją kamavo nugaros skausmai.

„Chimki“: Janis Timma ir Jordanas Mickey po 13, Gregas Monroe 10, Aleksejus Švedas 9.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 24, Shane’as Larkinas 20, Tiboras Pleissas 18, Adrienas Moermanas 14.