Po tragiškai sužaisto trečiojo kėlinio „Lietkabeliui“ nepavyko nuliūdinti grupės lyderių

Panevėžio „Lietkabelis“ (1/6) Europos taurė C grupėje patyrė dar vieną pralaimėjimą. Lietuvos klubas išvykoje 73:82 (17:21, 17:16, 12:28, 27:17) nusileido Bolonijos „Virtus“ (7/0) krepšininkams.

Panevėžio komanda pralaimėjo Italijos komandai.<br>G.Šiupario nuotr.

Nov 20, 2020, 6:33 PM, atnaujinta Nov 20, 2020, 9:55 PM

„Lietkabelis“ šią savaitę sužaidė dvejas rungtynes per tris dienas, nes jų dvikovos dėl COVID-19 viruso buvo atidėtos. „Lietkabelis“ su vos viena pergale ir toliau išlieka grupėje priešpaskutinis. Tuo tarpu „Virtus“ klubas prieš šias rungtynes jau turėjo užsitikrinusi kelialapį į „TOP16“ etapą.

Panevėžio komanda iki pat pertraukos atkakliai kovėsi su pralaimėjimų dar nepatyrusia „Virtus“ ekipa. Po dviejų kėlinių Nenado Čanako auklėtiniai turėjo tik nežymų deficitą – 34:37.

Tačiau trečiasis kėlinys tapo tikru košmaru „Lietkabelio“ krepšininkams. Jie varžovams jį pralaimėjo 12:28, o „Virtus“ susikrovė triuškinamą pranašumą – 65:46.

Tiesa, Panevėžio komanda nebuvo linkusi pasiduoti ir kiek apmažino skirtumą ketvirtajame kėlinyje, tačiau šeimininkai persvarą išlaikė ir iškovojo 7-ąją pergalę.

„Virtus“: Kyle‘as Weemsas 14 (2/5 tritaškiai), Giampaolo Ricchi (3/4 tritaškiai, 5 atk. kam.) ir Amedeo Tessitori po 11, Julianas Gamble‘as 9 taškai.

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 27 (4/7 tritaškiai, 6 rez. perd., 5 kld., 30 naud. bal.), Vytenis Lipkevičius 11 (2/5 tritaškiai, 12 atk. kam., 20 naud. bal.), Paulius valinskas 8, Gabrielius Maldūnas (6 atk. kam.) ir Marius Valinskas (2/2 tritaškiai) po 6 taškus.