M. Ponitkos pastangų neužteko: Lenkija krito prieš Izraelį Izraelio krepšininkai užsitikrino vietą Europos čempionate

Izraelio krepšinio rinktinė (4/0) užsitikrino vietą 2022-ųjų metų Europos krepšinio čempionate.

Izraelio krepšininkai užsitikrino vietą Europos čempionate.<br>FIBA nuotr.

Nov 30, 2020, 8:13 PM

Pirmadienį vykusiose atrankos rungtynėse izraeliečiai 78:72 (16:18, 25:14, 21:20, 16:20) įveikė Lenkijos (2/2) krepšininkus.

Po ilgosios pertraukos rungtynių kontrolę perėmusi Izraelio rinktinė savo pranašumą ėmė barstyti dvikovos pabaigoje.

Dviženklį pranašumą išbarstę izraeliečiai likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes pirmavo vos dviem taškais (73:71).

Lenkija turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, tačiau Mateušas Ponitka pataikė vos vieną baudos metimą.

Paskutinėse akistatos atakose sėkmingiau sužaidusi Izraelio rinktinė šventė pergalę 78:72.

Lenkų komandos neišgelbėjo ir rezultatyviausiu rungtynių žaidėju buvęs M.Ponitka, kuris įmetė 23 taškus.

Be šių rinkinių Europos krepšinio čempionato A grupėje taip pat rungtyniauja Ispanijos (1/2) ir Rumunijos (0/3) krepšininkai.