Iš pralaimėjimų liūno neišlipantis R. Kurtinaitis ramina aistras: „Turime gerus žaidėjus ir sudėtį“

„Mes turime gerus žaidėjus ir sudėtį, mums tik reikia laimėti porą rungtynių ir atgauti pasitikėjimą“, – po dar vieno pralaimėjimo Eurolygoje kalbėjo Maskvos srities „Chimki“ (2/9) treneris Rimas Kurtinaitis.

Rimas Kurtinaitis džiaugėsi gynėjo sugrįžimu.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

Dec 5, 2020, 10:08 AM

Praėjusią savaitę Rusijos klubas atliko kosmetinius pasikeitimus trenerių štabe ir atleido R.Kurtinaičio padėjėjus tačiau tai pergalei pasiekti nepadėjo.

„Chimki“ krepšininkai penktadienį išvykoje pralaimėjo Miuncheno „Bayern“ (8:4) krepšininkams 77:80 (22:15, 18:28, 24:21, 13:16).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Rusijos (22:15), tačiau vėliau žaidimo kontrolę perėmė šeimininkai, kurie po ilgosios pertraukos jau džiaugėsi turėdami pranašumą – 40:37. Tiesa, po ilgosios pertraukos ir vėl geriau startavo „Chimki“, kurie išlygino rezultatą – 64:64.

Lemiamas ketvirtis vyko taškas į tašką, o mačo nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis, kurias geriau sužaidė „Bayern“ komanda.

„Buvo sunkios rungtynės, abi komandos žaidė gerai. Žinoma, mes padarėme kelis neteisingus sprendimus.

Abi komandos buvo prasižengusios po 5 kartus, mes turėjome būti agresyvesni, ypač mūsų mažieji žaidėjai. Jie turėjo ieškoti pranašumų, veržtis, provokuoti baudas.

Tačiau mes nepriėmėme reikiamų sprendimų.

Tai buvo pirmos rungtynės, kai turėjau visus žaidėjus aikštėje. Stefanas Jovičius žaidė po 9 mėnesių pertraukos, tad kol kas jis tikrai nėra geroje formoje, tačiau padėjo mums“, – po dvikovos sakė R.Kurtinaitis.