„Pacers“ lyderio vaidmens nesikratantis D. Sabonis sužaidė solidžias rungtynes

NBA sezonui besiruošianti „Indiana Pacers“ (0/2) komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą draugiškose rungtynėse.

D.Sabonis pelnė 18 taškų.<br> AP/Scanpix nuotr.

Dec 15, 2020, 6:48 AM

Domanto Sabonio atstovaujamas klubas išvykoje 106:116 (35:32, 20:23, 24:26, 27:35) pralaimėjo „Cleveland Cavaliers“ (2/0) krepšininkams.

Lietuvis jau nuo pat rungtynių pradžios parodė, kad komandos lyderiu ketina būti ir šį sezoną. D.Sabonio vedama „Pacers“ pirmajame kėlinyje vienu metu turėjo susikrovusi 20 taškų pranašumą.

Tiesa, Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas antroje susitikimo dalyje žaidė tik epizodiškai, o tuo pasinaudojusi „Cavaliers“ komanda iškovojo pergalę.

D.Sabonis aikštėje praleido 26 minutes, pelnė 18 taškų (8/11 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Kitą draugišką susitikimą „Pacers“ žais naktį iš penktadienio į šeštadienį, kuriame namuose susikaus su „Philadelphia 76ers“ krepšininkais.

„Cavaliers“: Dante Exumas 23, Andre Drummondas ir Darius Garlandas po 17, Isaacas Okoro 15, Damyeanas Dotsonas 10 taškų.

„Pacers“: Domantas Sabonis 18, Aaronas Holiday 16, Justinas Holiday 13, Malcolmas Brogdonas ir Edmondas Sumneris po 11 taškų.