J. Valančiūnas prie triuškinamos „Grizzlies“ pergalės prisidėjo galingu dvigubu dviženkliu

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dviženklį, o „Memphis Grizzlies“ (3/0) komanda NBA priešsezoninėse rungtynėse lieka nepralaimėjusi.

Jonas Valančiūnas pelnė 20 taškų.<br> AP/Scanpix nuotr.

Dec 18, 2020, 6:59 AM

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį „Grizzlies“ 128:106 (32:34, 36:32, 31:17, 29:23) sutriuškino „Atlanta Hawks“ (1/2) krepšininkus.

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas šioje dvikovoje aikštėje praleido 28 minutes, per kurias pelnė 20 taškų (5/7 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Pagal pelnytus taškus J.Valančiūnas buvo antras „Grizzlies“ komandoje.

Dvikova iki pertraukos klostėsi gana permainingu žaidimu, o pirmavo tai viena, tai kita ekipa. Savo pranašumą „Grizzlies“ ėmė krautis po pertraukos, kuomet trečiąjį kėlinį laimėjo 31:17.

Vadžių neatleidusi Memfio komanda ketvirtajame kėlinyje varžovams prisivyti neleido ir iškovojo pergalę.

Grizzlies“: Dillonas Brooksas 24, Jonas Valančiūnas 20, Ja Morantas 18, Kyle'as Andersonas 11, Desmondas Bane'as 10 taškų.

„Hawks“: DeAndre Hunteris 22, Trae Youngas 15, Clintas Capela 13, Cameronas Reddishas 12, Johnas Collinsas 10 taškų.