R. Kurtinaičio košmaras tęsiasi: „Chimki“ išbarstė 15 taškų pranašumą ir krito Vilerbane

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (2/13) ekipa niekaip neišlipa iš pralaimėjimų liūno. Penktadienį Rusijos klubas išvykoje 90:84 (29:20, 22:23, 19:29, 14:18) nusileido Vilerbano ASVEL (5/9) krepšininkams.

Rimas Kurtinaičio auklėtiniai patyrė septintąjį pralaimėjimą iš eilės.<br>bckhimki.com nuotr.

Dec 18, 2020, 9:43 PM, atnaujinta Dec 19, 2020, 9:51 AM

Tai buvo septintoji Pamaskvio ekipos nesėkmė Eurolygoje iš eilės.

Lietuvio treniruojama kariauna aukštą pavarą įjungė jau nuo pat dvikovos pradžios. Uraganinis svečių puolimas leido „Chimki“ po pirmųjų dešimties minučių pirmauti 29:20.

Antrajame ketvirtyje Pamaskvio klubas nemažino apsukų ir vienu metu įgijo 15-os taškų pranašumą (40:25).

Ketvirčio pabaigoje kiek sėkmingiau sužaidusi Prancūzijos ekipa prieš ilgąją pertrauką sušvelnino savo deficitą 43:51.

Su problemomis R.Kurtinaičio auklėtiniai susidūrė po pertraukos. Kur kas sėkmingiau trečiajame kėlinyje žaidusi ASVEL ekipa persvėrė rezultatą ir po trijų kėlinių pirmavo 72:70.

Lemiamame ketvirtyje vyko permaininga kova. Įpusėjus kėliniui švieslentėje degė lygus rezultatas 77:77.

Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes aikštelės šeimininkai džiaugėsi nežymiu pranašumu 84:79.

Paskutinis „Chimki“ šturmas vaisių daug vaisių nedavė ir R.Kuritnaičio kariauna patyrė septintąjį pralaimėjimą paeiliui.

ASVEL: Guershonas Yabusele 20, Norrisas Cole‘as 19, Moustapha Fallas 16.

„Chimki“: Devinas Bookeris 26, Aleksejus Švedas 14, Jonas Jerebko 10.