Laurynas Birutis su kanadiečiu surengė puikų šou – „Obradoiro CAB“ laimėjo be vargo

Ispanijos krepšinio pirmenybėse šeštąją pergalę per penkioliką mačų iškovojo Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ ekipa, namie 102:91 (28:23, 19:14, 38:24, 17:30) nugalėjusi keturias sėkmes turinčią Saragosos „Casademont“.

Laurynas Birutis galingai žaidžia Ispanijos lygoje.<br>obradoirocab.com nuotr.

Dec 20, 2020, 3:54 PM, atnaujinta Dec 20, 2020, 3:55 PM

Visus tris kėlinius dominavę „Obradoiro CAB“ prieš lemiamą ketvirtį turėjo solidžią 24 taškų persvarą – 85:61. Atsipalaidavę šeimininkai leido svečiams sumažinti atsilikimą, tačiau intrigos jau nebuvo.

Lietuvis Laurynas Beliauskas nugalėtojams per 8 minutes pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio).

Laurynas Birutis sužaidė kur kas galingiau – jis per 30 minučių įmetė 19 taškų (7/14 dvitaškių, 5/8 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, blokavo 3 metimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose siautėjo kanadietis Kassiusas Robertsonas, sumetęs net 37 taškus, realizavęs 9 iš 14 tritaškių ir surinkęs 35 naudingumo balus.

Varžovų komandoje pasižymėjo 29 taškus surinkęs Dylanas Ennisas, 19 pridėjo Jonathanas Barreiro.