Prienai namuose neatsilaikė prieš „Lietkabelį“

[[ge:lrytas:lrytas:17635752]]

Prienų ekipos pasitarimas.<br>G.Šiupario nuotr.

Dec 23, 2020, 4:42 PM, atnaujinta Dec 23, 2020, 6:45 PM

Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) startavo ketvirtfinalių kovos ir čia Panevėžio „Lietkabelis“, parodęs charakterį antroje dalyje, svečiuose 87:68 (13:19, 16:15, 22:15, 36:19) įveikė Prienų „CBet“.

Atsakomasis mūšis Panevėžyje komandų lauks sausio 16 dieną, o jame prieniškiams teks bandyti naikinti triuškinamą skirtumą.

„CBet“ komanda nuo pat susitikimo pradžios išsiveržė į priekį ir jei pirmą kėlinį turėjo nežymią persvarą, ji po truputį augo. Marquisas Wrightas ir Mindaugas Sušinskas savo sėkminga atkarpa padėjo įgauti dviženklį pranašumą (29:17), bet po tritaškį pridėjo Gytis Masiulis ir Margiris Normantas. „Lietkabelis“ prieš ilgąją pertrauką skirtumą mažino iki 5 taškų – 34:29.

Aistrų netrūko ir toliau: Nenadas Čanakas pirmoje rungtynių dalyje buvo įspėtas, o po ilgosios pertraukos greitai prisiprašė ir techninės pražangos.

Vis tik „Lietkabelis“ netrukus ėmė iniciatyvą į savo rankas, nes keturi tolimi metimai, kuriuos pataikė Kyle’as Vinalesas, G.Masiulis ir Paulius Valinskas, padėjo persverti rezultatą – 45:44. Spurtu panevėžiečiai pradėjo ir ketvirtą kėlinį, pelnydami 8 taškus paeiliui ir įgaudami dviženklę persvarą – 59:49. Nors už vaidybą K.Vinalesas gavo techninę pražangą, jo tolimas metimas, o vėliau ir dvitaškis su pražanga artino panevėžiečius prie pergalės – 73:58.

Galiausiai „CBet“ stokojo jėgų ir pralaimėjimą patyrė triuškinamu skirtumu.

Ryškiausias „Lietkabelio“ lyderis buvo G.Masiulis, per 30 minučių pelnęs 29 taškus (5/5 dvit., 5/7 trit., 4/4 baud.), atkovojęs 8 kamuolius, surinkęs 36 naudingumo balus. Jam tai – efektyviausios karjeroje Citadele KMT rungtynės.

„Lietkabelis“: Gytis Masiulis 29, Kyle’as Vinalesas 19, Margiris Normantas 11 (1/8 trit.), Paulius Valinskas ir Troy’us Barniesas (8 atk. kam.) – po 9, Džordže Gagičius ir Marius Valinskas – po 4.

„CBet“: Marquisas Wrightas (1/6 trit.) ir Mindaugas Sušinskas – po 16, Simas Jarumbauskas 9, Dominykas Domarkas (2/8 trit.) ir Gilvydas Biruta – po 8.