„Dzūkija“ nepasigailėjo „Šiaulių“ ir priartėjo prie KMT ketvirtfinalio

Kol vienos komandos Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) jau aiškinasi santykius ketvirtfinalyje, kitos varžosi dėl paskutinės vietos jame.

Alytaus komanda sutriuškino šiauliečius.<br>G.Šiupario nuotr.

2020-12-27 20:09

Alytaus „Dzūkija“ namuose žengė tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link ir net 96:71 (22:16, 28:19, 27:13, 19:23) sutriuškino „Šiaulius“.

Atsakomasis mačas vyks sausio 5 dieną Šiauliuose. Ketvirtfinalyje varžovų jau laukia Klaipėdos „Neptūnas“.

Tik pirmame kėlinyje kova buvo lygesnė, o vėliau alytiškiai ėmė auginti pranašumą. Jei iki ilgosios pertraukos „Šiauliai“ dar turėjo galimybę perlaužti rungtynes (35:50), trečiasis ketvirtis tapo lemiamu. 14:1 – taip šeimininkai pradėjo kėlinį, atitrūkdami jau 64:38, o solidus Matas Jucikas ir Thomas Dziagwa su kitų pagalba pranašumą tik didino.

Paskutiniame kėlinyje beliko sutvarkyti formalumus ir šeimininkai pergalę pasiekė be jokio vargo.