Iš aikštės išvarytas D. Kairys prisipažino: „Labiausiai norėjau emocingų rungtynių“

„Labiausiai norėjau emocingų rungtynių“, – po ilgai lauktos pergalės kalbėjo Vilniaus „Ryto“ treneris Donaldas Kairys.

D.Kairys sekmadienį nesuvaldė emocijų.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
D.Kairys sekmadienį nesuvaldė emocijų.<br>V.Skaraičio nuotr.
D.Kairys sekmadienį nesuvaldė emocijų.<br>Lrytas.lt archyvo nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Dec 27, 2020, 8:43 PM

Emocijų, bet jau iš stratego pusės, tikrai netrūko ir jis pats trečiajame kėlinyje buvo išvarytas iš aikštės.

Be trenerio likusi „Ryot“ (8/5) komanda namuose 105:81 (19:21, 31:16, 24:31, 31:13) nugalėjo Prienų „CBet“ (4/9).

„CBet“ sėkmingai pradėjo rungtynes (19:21), tačiau antrajame kėlinyje vilniečiai įspūdingai perėmė iniciatyvą. 7:0 spurtavę šeimininkai antrajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (34:24). Vienu metu 17 taškų pranašumą laikę vilniečiai į pertrauką išėjo užtikrinti (50:37).

Trečiajame kėlinyje emocijos veržėsi per kraštus. Už replikas teisėjams technine pražanga nubaustas „Ryto“ kapitonas Arnas Butkevičius, o tuo nepatenkintas D.Kairys puolė į aikštės vidurį aiškintis su teisėjais. Teisėjai už tokį poelgį išrašė diskvalifikacinę pražangą. Prieniškiai tuo pasinaudojo – sukurpė 9:0 spurtą (62:58).

Įspaustas į kampą „Rytas“ nesutriko. Prieniškiams ketvirtajame kėlinyje ėmė stigti jėgų, o vilniečiai didino tempą. Mindaugas Girdžiūnas perėmė kamuolį ir užbaigė ataką taškais (86:73). Prieniškiams ties šiuo momentu kapituliavo.

Ketvirtąjį kėlinį „Rytas“ jau be likęs be trenerio laimėjo 31:13 ir sutriuškino varžovus.

„Tai tik skaičiai, galbūt atspindys nusiteikimo, užsivedimo. Labiausiai norėjau emocingų rungtynių, kad žaistume su ugnele, kad pagautume tą malonumą.

Supraskite, labai ilgai neturėjome pergalių. Su kelių žmonių pagalba tas planas išdegė. Tų emocijų buvo, netrūko. „Cbet“ yra gerai treniruota komanda.

Šita pergalė be abejo yra labai svarbi psichologiškai, tačiau turime vos keletą dienų treniruotėms ir norime metus užbaigti pergalingai“, – po rungtynių teigė D.Kairys.

Gruodžio 30 dieną „Rytas“ susikaus su Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkais.