Be trenerio likęs „Rytas“ sutriuškino Prienų klubą ir nutraukė pralaimėjimų seriją

Vilniaus „Rytas“ (8/5) pastarąjį kartą buvo laimėjęs lapkričio 14 dieną, tačiau nemaloni serija nutraukta sekmadienį. Donaldo Kairio auklėtiniai namuose 105:81 (19:21, 31:16, 24:31, 31:13) sutriuškino Prienų „Cbet“ (4/9) klubą.

Vilniaus komanda nutraukė pralaimėjimų seriją.<br>R.Danisevičiaus nuotr.

Dec 27, 2020, 4:56 PM, atnaujinta Dec 27, 2020, 7:52 PM

Tiesa, rungtynėse reikalai klostėsi ne taip lengvai sostinės komandai, kaip galėtų pasirodyti iš rezultato. Be to, trečiojo kėlinio viduryje emocijų nesuvaldęs D.Kairys buvo išvarytas į rūbinę.

„CBet“ sėkmingai pradėjo rungtynes (19:21), tačiau antrajame kėlinyje vilniečiai įspūdingai perėmė iniciatyvą. 7:0 spurtavę šeimininkai antrajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (34:24). Vienu metu 17 taškų pranašumą laikę vilniečiai į pertrauką išėjo užtikrinti (50:37).

Trečiajame kėlinyje emocijos veržėsi per kraštus. Už replikas teisėjams technine pražanga nubaustas „Ryto“ kapitonas Arnas Butkevičius, o tuo nepatenkintas vyr. treneris Donaldas Kairys puolė į aikštės vidurį aiškintis su teisėjais. Teisėjai už tokį poelgį išrašė diskvalifikacinę pražangą. Prieniškiai tuo pasinaudojo – sukurpė 9:0 spurtą (62:58).

Įspaustas į kampą „Rytas“ nesutriko. Prieniškiams ketvirtajame kėlinyje ėmė stigti jėgų, o vilniečiai didino tempą. Mindaugas Girdžiūnas perėmė kamuolį ir užbaigė ataką taškais (86:73). Prieniškiams ties šiuo momentu kapituliavo.

Ketvirtąjį kėlinį aikštės šeimininkai laimėjo 31:13 ir rungtynes užbaigė triuškinama pergale.

„Rytas“: Andrew Goudelockas 23 (6 atk. kam., 28 naud. bal.), Martynas Echodas 16 (9 atk. kam., 28 naud. bal.), Maurice'as Ndouras ir Ryanas Boatrightas po 13 taškų.

„CBet“: M.Sušinskas 25 (5/7 trit., 25 naud. bal.), Dominykas Domarkas 15 (5/7 trit.), Einaras Tubutis 14, Marquisas Wrightas 13 taškų.