Istorinės L. Jameso pastangos bevaisės – NBA čempionas patyrė dar vieną pralaimėjimą

NBA čempionė „Los Angeles Lakers“ gavo dar vieną antausį – šįkart nuo „Portland Trail Blazers“. LeBrono Jameso vedamas klubas nesugebėjo ketvirtame kėlinyje atsilaikyti prieš svečius ir krito 107:115 (30:22, 24:36, 31:26, 22:31). Tai jau antroji titulą ginančios Los Andželo komandos nesėkmė per ketverius mačus.

„Lakers“ lyderis LeBronas Jamesas ir „Trail Blazers“ žaidėjas Robertas Covingtonas<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2020-12-29 08:07, atnaujinta 2020-12-29 10:07

Ketvirtame kėlinyje „Lakers“ dar pirmavo 99:98, tačiau po to „Trail Blazers“ laimėjo atkarpą 10:2 ir pabėgo 108:101.

Šeimininkai dar siekė desperatiškų veiksmų, tačiau du iš eilės pataikyti Jusufo Nurkičiaus metimai apramino NBA čempionus.

Šiose rungtynėse nutrūko įspūdinga 59 laimėtų „Lakers“ rungtynių serija, kuomet jie lemiamą ketvirtį komanda pradėdavo pirmaudama ir jį užbaigdavo sėkme.

LeBrono Jameso pastangų neužteko: jis per 36 minutes pelnė 29 taškus, atsikovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jis pasiekė naują lygos istorinį pasiekimą: tai jau buvo 1261-oji dvikova, po kurios jis aikštę paliko įmetęs daugiau kaip 10 taškų. Pagal šį rodiklį NBA žvaigždė aplenkė kitą garsenybę Keviną Garnettą.

L.Jamesas ir toliau gerina savo rekordą – jis nuo 2007 metų iš aikštės neišėjo nepelnęs daugiau kaip 10 taškų ir dabar jo sąskaitoje yra serija iš 999 mačų.

Antroje vietoje pagal šią statistiką yra žymusis Michaelas Jordanas – jis iš eilės daugiau kaip 10 taškų per rungtynes pelnė 866 dvikovose.

Praėjusias „Lakers“ rungtynes dėl nedidelės blauzdos traumos praleidęs dar vienas „Lakers“ lyderis Anthony Davisas šįkart per 38 minutes pelnė 13 taškų (6/14 dvit., 1/2 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 29 (3/7 tritaškiai), Dennisas Schroderis 24, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 14 (4/5 tritaškiai), Anthony Davisas 13 (10 atk. kam.).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 31 (5/10 tritaškiai), Gary Trentas jaunesnysis 28 (7/11 tritaškiai), C.J.McCollumas 20 (3/11 tritaškiai, 11 rez. perd.), Enesas Kanteris 12 (14 atk. kam.), Jusufas Nurkičius 10 (12 atk. kam.).