Šaras reabilitavosi po nesėkmės Eurolygoje: „Barcelona“ šventė pergalę vietiniame čempionate

Sekmadienį vykusiose Ispanijos krepšinio čempionato rungtynėse pergalę iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ ekipa (14/3).

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai šventė pergalę išvykoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 3, 2021, 9:43 PM

Katalonijos klubas išvykoje 83:67 (16:15, 14:12, 33:20, 20:20) nugalėjo Fuenlabrados „Urbas“ (5/12) krepšininkus.

Šaro auklėtiniai nuo savo varžovų atitrūko antroje dvikovos pusėje.

Per pirmuosius du kėlinius vyko klampi bei lygi kova, o į pertrauką komandos išėjo ilsėtis švieslentei rodant 30:27 svečių naudai.

Trečiajame ketvirtyje aukštesnę pavarą įjungusi „Barcelona“ susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki akistatos pabaigos.

Š.Jasikevičius šiose rungtynėse vertėsi be būrio žaidėjų.

Katalonijos klube nerungtyniavo Brandonas Daviesas, Victoras Claveras, Kyle'as Kuricas bei ekipos lyderis Nikola Mirotičiaus.

Iškovodami pergalę svečiai reabilitavosi po paskutiniųjų Eurolygos rungtynių, kai „Barcelona“ turėjo pripažinti Miuncheno „Bayern“ pranašumą.

„Urbas“: Christianas Eyenga 17 Melo Trimble'as 12, Leonardo Meindlas 9.

„Barcelona“: Cory Higginsas 19, Nickas Calathes 15, Pierre'as Oriola 12.