J. Valančiūno nesustabdė ir A. Daviso gynyba: užfiksavo solidų dvigubą dviženklį

„Memphis Grizzlies“ (2/4) klubas su Jonu Valančiūnu sekmadienį namuose neatsilaikė prieš „Los Angeles Lakers“ (5/2) krepšininkus – 94:108 (36:25, 18:31, 21:21, 19:31).

Jonas Valančiūnas čempionate kol kas renka dvigubus dviženklius.<br>Reuters/Scanpix.com nuotr.

Jan 4, 2021, 6:18 AM, atnaujinta Jan 4, 2021, 7:07 AM

Rungtynes geriau pradėjo lietuvio klubas, kuris po pirmojo kėlinio turėjo 11 taškų persvarą – 36:25.

Tačiau svečiai greitai atsitiesė, maža to, LeBrono Jameso vedama ekipa netrukus perėmė rungtynių kontrolę – 56:54.

Po ilgosios pertraukos vyko lygi kova. Tiesa, abi ekipos nepasižymėjo labai kokybišku žaidimu. Didžioji dalis metimų skriejo pro šalį, nepaisant to, prieš lemiamą ketvirtį priekyje toliau buvo „Lakers“ – 77:75.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Grizzlies“ dar kvėpavo varžovams į nugarą, tačiau „Lakers“ surengė spurtą 10:0 (105:90), kurs nebepaliko vilčių šeimininkų ekipai.

J.Valančiūnas rungtynėse žaidė 26 minutes, per jas pelnė 14 taškų (7/14 met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą perėmė kamuolį. Krepšininkas taip pat pasižymėjo solidžiu dėjimu per Anthony Daviso gynybą.

„Grizzlies“: Kyle‘as Andersonas 18, Jonas Valančiūnas (7/13 dvit., 10 atk. kam.) ir Tyusas Jonesas po 14, Desmondas Bane‘as 13.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 22 (13 atk. kam., 8 rez. perd.), Anthony Davisas 17 (9 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 16 (9 atk. kam.), Wesley Matthewsas 14 (4/6 trit.), Kyle‘as Kuzma ir Dennisas Schroderis po 11.

Visi rezultatai:

„Brooklyn Nets“ – „Washington Wizards“ 122:123 (28:29, 43:41, 22:24, 29:29);

„Memphis Grizzlies“ – „Los Angeles Lakers“ 94:108 (36:25, 18:31, 21:21, 19:31);

„Minnesota Timberwolves“ – „Denver Nuggets“ 109:124 (28:29, 20:26, 36:28, 25:41);

„San Antonio Spurs“ – „Utah Jazz“ 109:130 (23:33, 28:32, 25:33, 33:32);

„Chicago Bulls“ – „Dallas Mavericks“ 118:108 (31:31, 28:29, 27:21, 32:27);

„Phoenix Suns“ – „Los Angeles Clippers“ 107:112 (24:37, 20:27, 37:24, 26:24);

„Golden State Warriors“ – „Portland Trail Blazers“ 137:122 (36:33, 30:21, 31:29, 40:39).

Gyvai: UŽT komentarai apie pokyčius ūkio sektoriuje, darbo rinkoje