D. Sabonis – vėl su dvigubu dviženkliu, bet per pratęsimą prie „Pacers“ pergalės neprisidėjo

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį „Indiana Pacers“ (5/2) klubas su Domantu Saboniu svečiuose po pratęsimo 118:116 (26:24, 27:27, 26:26, 27:29; 12:10) įveikė „New Orleans Pelicans“ (4/3) ekipą, bet lietuvis lemiamų minučių nežaidė dėl surinktų pražangų.

D.Sabonis pelnė 19 taškų.<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 5, 2021, 6:58 AM, atnaujinta Jan 5, 2021, 7:16 AM

Mačo herojumi tapo Malcolmas Brogdonas, kuris likus 1,7 sek. pataikė pergalingą dvitaškį. Po jo metimo kamuolys atšoko nuo lanko ir įkrito į krepšį.

Paskutinė „Pelicans“ ataka baigėsi netiksliu perdavimu per visą aikštę.

D.Sabonis per 35 min. surinko 19 taškų (8/13 dvitaškių, 1/3 tritaškių) ir atkovojo 11 kamuolių, taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 5 sykius suklydo ir 6 kartus prasižengė.

Šeštąją pražangą jis gavo likus 3 min. 46 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos ir pratęsimą tik stebėjo.

„Pacers“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje išsigelbėjo, kai per 20 sek. pataikė du tritaškius ir panaikino 6 taškų atsilikimą.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31 (8 rez. perd.), Zionas Williamsonas 24 (10 atk. kam.), Lonzo Ballas 18, Ericas Bledsoe 12 (11 atk. kam.).

„Pacers“: Victoras Oladipo 25, Malcolmas Brogdonas 21 (7 atk. kam., 11 rez. perd.), Domantas Sabonis 19 (8/13 dvitaškių, 11 atk. kam., 7 rez. perd.), Mylesas Turneris 17.