NBA naktis: G. Antetokounmpo rekordas iki pertraukos ir sugrįžusio L. Dončičiaus šou

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį graikų milžinas Giannis Antetokounmpo sužaidė geriausią per savo karjerą pirmąją rungtynių pusę, kai dvikovoje su „Detroit Pistons“ iki pertraukos surinko 30 taškų. Naudingiausias dviejų pastarųjų sezonų NBA žaidėjas padėjo „Milwaukke Bucks“ (4/3) ekipai namuose įveikti stringantį svečių (1/6) klubą 125:115 (33:26, 34:30, 30:24, 28:35).

G.Antetokounmpo buvo sunkiai sustabdomas.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2021-01-05 08:56, atnaujinta 2021-01-05 10:35

„Pistons“ gretose Deividas Sirvydis buvo registruotas mačui, tačiau aikštėje nepasirodė ir vis dar laukia savo NBA debiuto.

„Bucks“ lyderis G.Antetokounmpo iš viso per 36 min. pelnė 43 taškus (15/18 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 7/9 baudų) ir atkovojo 9 kamuolius.

Graikas iki šiol per antrąją rungtynių pusę 3 kartus buvo pelnęs 30 ir daugiau taškų.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 43 (9 atk. kam.), Khrisas Middletonas 19 (9 atk. kam.), Jrue Holiday 15.

„Pistons“: Jerami Grantas ir Derrickas Rose'as po 24.

„Dallas Mavericks“ (3/4) lyderis slovėnas Luka Dončičius pirmąkart šį sezoną surinko trigubą dviženklį ir padėjo svečiuose 113:100 (33:21, 28:28, 23:28, 29:23) įveikti „Houston Rockets“ (2/3) ekipą.

Iš viso L.Dončičius per 38 min. pelnė 33 taškus (9/15 dvitaškių, 3/10 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 16 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Prieš tai slovėnas praleido vienas rungtynes dėl kojos raumens skausmų.

„Rockets“: Christianas Woodas 23, Jamesas Hardenas 21 (5/17 metimų, 10 rez. perd.), Ericas Gordonas 20.

„Mavericks“: Luka Dončičius 33 (16 atk. kam., 11 rez. perd.), Timas Hardaway 30 (8/10 tritaškių).