E. Ulanovo viešnagė Belgrade baigėsi dramatiška „Fenerbahce“ pergale aidint sirenai

Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahce“ (8/10) ketvirtadienį išvykoje po dramatiškos kovos 73:71 (18:22, 20:17, 15:14, 20:18) palaužė „Crvena zvezda“ (6/12) krepšininkus.

Stambulo komanda iškovojo pergalę išvykoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 7, 2021, 7:58 PM, atnaujinta Jan 7, 2021, 11:58 PM

Gimtadienį švenčiantis lietuvis prie pergalės prisidėjo pelnydamas 7 taškus, atkovodamas 1 kamuolį ir surinkdamas 7 naudingumo balus.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau iki pertraukos „Fenerbahce“ žaidimą išlygino. Trečiajame kėlinyje toliau viskas vyko taškas į tašką.

Galiausiai rungtynių likimas sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Likus žaisti mažiau nei 3 minutes Marko Guduričius persvėrė rezultatą ir Stambulo klubas išsiveržė į priekį 69:68. Tačiau „Crvena zvezda“ po pusantros minutės atsakė tolimu taikliu metimu.

Vis tik lemiamas žodis priklausė „Fenerbahce“ komandai. Ji per paskutinę minutę pelnė 4 taškus be atsako ir iškovojo dramatišką pergalę, kurią aidint sirenai išplėšė Lorenzo Browno dvitaškis metimas.

„Crvena zvezda“: Johnny O‘Bryantas 17, Ognjenas Dobričius 12, Dejanas Davidovacas 11, Quino Colomas 10 taškų.

„Fenerbahce“: Lorenzo Brownas ir Dyshawnas Pierre‘as po 13, Marko Guduričius 11, Danilo Barthelis ir Janas Vesely po 10 taškų.