R. Giedraitis žaidė rezultatyviai, o „Baskonia“ nukovė CSKA

Vitorijos „Baskonia“ (9/9) komandai, kurių gretose žaidžia Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis, pavyko sustabdyti Eurolygos lyderius. Ispanijos komanda ketvirtadienį namuose po daramtiškos kovos 95:93 (31:19, 15:26, 33:22 16:26) nuaglėjo Maskvos CSKA (14/4) krepšininkus.

R.Giedraitis prie pergalės prisidėjo rezultatyviu žaidimu.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 7, 2021, 9:56 PM, atnaujinta Jan 8, 2021, 6:48 AM

„Baskonia“ itin galingai pradėjo rungtynes ir vien per pirmąsias 10 minučių į CSKA krepšį įmetė 31 tašką. Vis tik Rusijos klubas atsigavo, sumažino atsilikimą, o po pertraukos rezultatą ir persvėrė.

Tuomet „Baskonia“ atsakė savo spurtu 17:2 ir lemiamą ketvirtį pasitiko pirmaudama 79:67.

CSKA neatlyžo ir per tris minutes skirtumą sumažino iki keturių taškų – 78:82. Likus žaisti vieną minutę komandas skyrė tik du taškai. Tačiau tuomet Tornikė Šengelija prametė tritaškį, Luca Vildoza realizavo baudos metimą ir „Baskonia“ pirmavo 94:91.

CSKA išsigelbėjimui buvo likusios 14 sekundžių ir tą padaryti galėjo Janis Strelniekas, prieš kurį buvo prasižengta metant iš trijų taškų zonos.

Deja, bet latvis pataikė tik du baudos metimus ir „Baskonia“ iškovojo pergalę.

R.Giedraitis prie pergalės prisidėjo pelnydamas 17 taškų, o T.Sedekerskis į CSKA krepšį įmetė 8 taškus.

„Baskonia“: Pierria Henry ir Achille Polonara po 18, Rokas Giedraitis 17, Youssoupha Fallas 15, Luca Vildoza 11 taškų.

CSKA: Mike'as Jamesas 20, Tornike Shengelia, Joelis Bolomboy'us ir Janis Strelniekas po 13 taškų.