„Fenerbahce“ sutriuškino „Panathinaikos“, E. Ulanovas buvo rezultatyvus

Penktadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse pergale džiaugėsi Stambulo „Fenerbahce“ ekipa, kurioje rungtyniauja Edgaras Ulanovas.

Stambulo klubas šventė pergalę namie.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 15, 2021, 6:59 PM, atnaujinta Jan 15, 2021, 10:45 PM

Turkijos klubas namuose 100:74 (31:12, 19:22, 26:21, 26:19) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus.

Dviženklį pranašumą aikštelės šeimininkai susikrovė dar pirmajame kėlinyje.

Ypač sėkmingai puolime dvikovą pradėjusi „Fenerbahce“ jau po pirmųjų dešimties minučių džiaugėsi triuškinančiu pranašumu 31:12.

Savo dviženklę persvarą išsaugojusi Stambulo ekipa į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis pirmaudama 48:34.

Po pertraukos žaidimo tendencija išliko panaši. „Fenerbahce“ neleido varžovams sušvelninti skirtumo ir šventė užtikrintą pergalę

Nugalėtojų komandoje E.Ulanovas per 18 minučių įmetė 15 taškų.

„Fenerbahce“: Marko Guduričius 18, Lorenzo Brownas ir Edgaras Ulanovas po 15.

„Panathinaikos“: Aaronas White‘as 13, Konstantinos Mitoglou 12, Georgios Papagiannis 10.