Turkijos lygoje – krauju apsipylęs E. Ulanovas ir jo žinutė lygai Momento vaizdo įrašas

Stambulo „Fenerbahce“ (13/4) klubas sekmadienį netikėtai suklupo Turkijos krepšinio čempionate. Šalies čempionas krito nuo pirmenybių vidutiniokės Stambulo „Besiktas“ (8/9) komandos 83:92 (27:19, 19:20, 19:27, 16:26), o lietuvis Edgaras Ulanovas praliejo savo kraują.

Edgaras Ulanovas<br> twitter.com stop kadras
Edgaras Ulanovas<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2021-01-17 15:00, atnaujinta 2021-01-17 22:07

Nutrūko „Fenerbahce“ ekipos šešių pergalių iš eilės serija.

„Fenerbahce“ pradėjo strigti pradėjo po didžiosios pertraukos ir niekaip nesurado savojo žaidimo. Lietuvis Edgaras Ulanovas trenerių sprendimu žaidė daugiau kaip du kėlinius.

E. Ulanovas per 22 minutes pelnė 7 taškus (1/3 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/2 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šio mačo metu lietuviui buvo prakirstas antakis.

Nors jo veidas pasruvo krauju, stipriai puolėjas nenukentėjo. Antakis buvo susiūtas, o krepšininkas jau pranešė socialiniuose tinkluose, kad viskas su juo tvarkoje. Be to jis parašė žinią Turkijos lygai: „Saugokite savo žaidėjus“.

Įdomu, kad šis epizodas nesulaukė teisėjų nuobaudų – nebuvo skirta Alpernui Sergunui pražanga.

„Fenerbahce“ tempė 19 taškų pelnęs Melihas Mahmutoglu (2/8 tritaškių), 16 pridėjo DyShawnas Pierre‘as.

„Besiktas“ ekipoje siautė 32 taškus surinkęs Jamesas Blackmonas (7/11 tritaškių), 19 pridėjo Furkanas Haltali (8/9 dvitaškių).