K. Maksvyčio vedamos „Parma“ ekipos smūgis „Jenisej“ – trečiame kėlinyje leido įmesti vos 5 taškus

Triuškinančią pergalę VTB Jungtinėje lygoje sekmadienį iškovojo lietuviška Permės „Parma“ (5/7), išvykoje 86:52 (14:18, 26:20, 24:5, 22:9) nugalėjusi visišką autsaiderę Krasnojarsko „Jenisej“ (1/10).

Treneris K.Maksvytis<br>„Parmabasket.com“ nuotr.
K.Maksvytis ir A.Juškevičius<br>„Parmabasket.com“ nuotr.

Jan 17, 2021, 3:14 PM

Kazio Maksvyčio ir Gintaro Kadžiulio vedama ekipa lemiamą smūgį šeimininkams kirto trečiame kėlinyje, kai spurtavo 20:0, o leido varžovams per dešimt minučių pelnyti vos 5 taškus.

Vieną geriausių savo mačų sužaidė Eigirdas Žukauskas, per 20 minučių pelnęs 17 taškų (5/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 21 naudingumo balą.

Adas Juškevičius per 26 minutes įmetė 12 taškų (2/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

16 taškų Permės klubui surinko Marekas Mejeris, 15 – Borisas Savovičius.

Šeimininkams 16 taškų pelnė Michailas Kulaginas, 12 – Tyusas Battle‘as.