R. Kurtinaitis nekaltas – „Chimki“ ir toliau pralaimi

Maskvos „Chimki“ ekipa atleido šią savaitę trenerį Rimą Kurtinaitį ir tikėjosi, kad pasikeitus strategams įvyks lūžis į gerąją pusę. Tačiau naujo trenerio Andrejaus Malcevo vedamas „Chimki“ (5/6) ir toliau neišlenda iš pralaimėjimų liūno – maskviečiai turi 11 nesėkmių Eurolygoje, o dabar dar ir pralaimėjo VTB Jungtinėje lygoje.

Rimas Kurtinaitis<br>G.Bitvinsko nuotr.
Rimas Kurtinaitis<br>bckhimki.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jan 17, 2021, 5:02 PM

Sekmadienį namie kovojęs „Chimki“ 87:93 (21:21, 25:24, 17:20, 24:28) nusileido Kazanės „Uniks“ (9/4) atstovams.

Komandos visą mačą žaidė beveik taškas į tašką. Kai buvo likę kovoti mažiau nei pusantros minutės, rezultatas buvo lygus 85:85. Tačiau svečiai po Jamaro Smitho ir Johno Browno taškų atitrūko 89:85.

„Chimki“ neatsakė į šį mažą spurtą ir nusileido.

Nuo nesėkmės neišgelbėjo maskviečių ir komandos lyderis Aleksejus Švedas. Gynėjas per 36 minutes surinko 33 taškus (7/11 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 10/14 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino 18 taškų surinkęs Erickas McCollumas, 13 pridėjo Jordanas Mickey.

Nugalėtojams po 22 taškus pelnė Jamaras Smithas ir Isaiah Canaanas, 16 – Okaro White‘as, 14 – J.Brownas.

Maskvos srities ekipa, kurios trenerių štabe liko dirbti Aurimas Jasilionios, užima 8-ąją vietą.