Atidėtoje Eurolygos dvikovoje ASVEL per pratęsimą neatsilaikė prieš „Olympiakos“

Eurolygoje antradienį buvo žaidžiamos atidėtos 10-ojo turo rungtynės, kuriose Vilerbano ASVEL (6/14) namuose po pratęsimo 93:101 (15:23, 22:21, 24:19, 25:23; 7:15) neatsilaikė prieš Pirėjo „Olympiakos“ (11/9) komandą. Tai buvo antroji šių ekipų akistata per penkias dienas.

ASVEL ekipa nutraukė 4 nesėkmių seriją.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 19, 2021, 9:34 PM, atnaujinta Jan 20, 2021, 12:07 AM

Praėjusią savaitę 20-ojo turo rungtynėse ASVEL svečiuose netikėtai iškovojo pergalę 69:63 ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją. Tai buvo geriausia Prancūzijos ekipos gynyba šį sezoną.

„Olympiakos“ antradienį siekė revanšo, nes svečiuose šį sezoną žaidžia galingai ir laimėjo 4 iš 5 pastarųjų dvikovų. Iki antradienio Graikijos klubas buvo laimėjęs 5 iš 9 tarpusavio mačų.

Lygiose rungtynėse ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Olympiakos“ išplėšė pratęsimą, kai likus 7 sek. Kostas Sloukas pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą – 86:86.

Pratęsime „Olympiakos“ atitrūko tik pabaigoje po K.Slouko baudų metimų (97:91).

Po šios pergalės „Olympiakos“ pavijo Kauno „Žalgirį“, su kuriuo žais 21-ojo turo rungtynes penktadienį Kaune.

ASVEL: Norrisas Cole’as 21, Davidas Lighty 18 (7 atk. kam.), Williamas Howardas 16, Kevarrius Hayesas 13 (8 atk. kam.).

„Olympiakos“: Shaquielle'as McKissicas ir Kostas Sloukas po 23, Hassanas Martinas 15, Aaronas Harrisonas 12, Georgios Printezis 11.