Dėl kamuolių kaip liūtas kovojęs A. Gudaitis – naudingiausias pergalę iškovojusios „Zenit“ žaidėjas

Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa tęsia sėkmingą pasirodymą Eurolygoje.

Artūras Gudaitis surinko dvigubą dviženklį.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 21, 2021, 6:59 PM, atnaujinta Jan 21, 2021, 11:51 PM

Rusijos klubas namuose 85:78 (28:15, 25:16, 11:24, 21:23) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus.

Akistatą aikštelės šeimininkai pradėjo uraganiniu puolimu.

Nors Xavi Pasqualio auklėtiniai per pirmąjį kėlinį neįmetė nė vieno tritaškio, tačiau susikrovė dviženklį pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 28:15.

Antrajame ketvirtyje „Zenit“ nemažino apsukų. Į ilgąją pertrauką Sankt Peterburgo ekipa išėjo pirmaudama 22 taškų pranašumu.

Jau per pirmąją rungtynių dalį A.Gudaitis buvo atkovojęs net 10 kamuolių ir surinkęs 22 naudingumo balus.

Po pertraukos „Anadolu Efes“ spurtavo 20:4 ir sumažino atsilikimą iki vienženklio.

Po trijų kėlinių „Zenit“ pirmavo 64:55.

Ketvirtajame ketvirtyje aikštelės šeimininkams pavyko stabilizuoti padėtį. Savo pranašumą iki dvikovos pabaigos išsaugojusi Sankt Peterburgo ekipa įsirašė 12-ąją pergalę šiame sezone.

A.Gudaitis per 24 ant parketo praleistas minutes įmetė 11 taškų (3/5 dvit., 5/6 baud. metim.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 24 naudingumo balus.

Lietuvis buvo naudingiausias pergalę šventusios komandos žaidėjas.

„Zenit“: Willas Thomasas 14, Austinas Hollinsas ir Kevinas Pangosas po 13, Artūras Gudaitis 11.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 23, Shane'as Larkinas 20, Bryantas Dunstonas 10.