Nors „Baskonia“ buvo favoritė, ALBA nutraukė šešių pralaimėjimų šleifą

Eurolygoje penktadienį dėl pergalės žaidė ne itin savo sirgalius laimėjimais lepinantys Vitorijos „Baskonia“ ir Berlyno ALBA klubai ir sėkmė lydėjo vokiečius. Ispanai namie 77:84 (18:21, 32:25, 11:21, 16:17) nusileido ALBA.

Rokas Giedraitis<br>G.Bitvinsko nuotr.
R.Giedraitis<br>G.Bitvinsko nuotr.

2021-01-22 22:05, atnaujinta 2021-01-23 00:09

„Baskonia“ ekipai atstovaujantis R.Giedraitis per 29 minutes surinko 10 taškų (2/5 dvitaškių, 2/6 tritaškių), atkovojo kamuolį, atliko ir gavo po bloką, išprovokavo pražangą bei surinko 5 naudingumo balus.

Tuo tarpu ispanų klubui atstovaujantis Tadas Sedekerskis Vitorijos ekipai per 23 minutes pelnė 8 taškus (3/4 dvitaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 15 naudingumo taškų.

Antru geriausiu „Baskonia“ žaidėju tapusiam lietuviui tai buvo vos antras kartas, kai Eurolygoje pavyko pasiekti dviženklį efektyvumą. Gruodžio pabaigoje 10 naudingumo balų jis surinko Milane.

Ekipos pirmą kartą susidurti turėjo dar penktajame ture, tačiau dėl koronaviruso atvejų Vokietijos ekipoje šios buvo nukeltos.

Ispanai, kuriems atstovauja R. Giedraitis ir T. Sedekerskis, Eurolygoje žaidžia banguotai, laimėjimų seriją keisdami trimis-keturiais pralaimėjimais iš eilės.

Po trijų pergalių „Baskonia“ vėl pateko į nesėkmių ruožą, dabar nusileidę jau tris kartus iš eilės.

Praėjusiame ture Vitorija krito nuo Tel Avivo „Maccabi“ 82:91.

Tuo tarpu keturis laimėjimus iš eilės iškovoję ALBA krepšininkai iki penktadienio savo sąskaitoje turėjo šešių iš eilės pralaimėjimų šleifą.

Praėjusiame ture vokiečiai nusileido Milano „Olimpia“ atstovams 70:84.