Prienų komanda iš uostamiesčio grįžta tuščiomis

Klaipėdos „Neptūnas“ (6/11) iškovojo svarbią pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. Uostamiesčio ekipa namuose 92:69 (23:15, 19:17, 29:20, 21:17) nugalėjo turnyrinės lentelės kaimynus Prienų „CBet“ (6/13).

Prienų komanda pralaimėjo išvykoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 24, 2021, 4:54 PM, atnaujinta Jan 24, 2021, 7:12 PM

Po šios pergalės klaipėdiečiai susilygino pergalių skaičiumi su „CBet“ ir dalinasi 6-7 vietas. Prieniškiams tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės. Po dviejų akistatų ekipos pasidalino po pergalę – spalio mėnesį prieniškiai namuose 99:67 sutriuškino „Neptūną“.

„Neptūnui“ šiose rungtynėse nepadėjo veteranas Martynas Mažeika, o svečiai vertėsi be naujoko Demetriuso Treadwello ir vidurio puolėjo Egidijaus Dimšos.

Šeimininkai startavo galingu 15:2 spurtu, tačiau per anksti atsipalaidavo. „CBet“ antrajame kėlinyje priartėjo iki vieno metimo atstumo (23:20), tačiau „Neptūnas“ iki pertraukos dar kartelį spurtavo – 42:32.

Po pertraukos „Neptūnas“ nebeleido pranašumui nukristi žemiau dviženklės ribos. Įspūdingai rungtyniavo Matas Jogėla, du tritaškius įleido jaunasis Nojus Mineikis, visa komanda vien per trečiąjį kėlinį atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir „Neptūnas“ jau buvo beveik išsprendęs reikalus (71:52).

Sėkmingai pranašumą išlaikę klaipėdiečiai iškovojo šeštąją pergalę šiame sezone.

„Neptūnas“: M.Jogėla 22 (8/14 met., 4 kld.), Ž.Janavičius (9 rez. perd., 23 naud. bal.) ir S.Galdikas (4/4 met., 4/4 baud. met., 6 atk. kam., 23 naud. bal.) po 12, Norbertas Giga ir Evaldas Šaulys po 10 taškų.

„CBet“: M.Sušinskas (8/14 met., 24 naud. bal.) ir M.Wrightas po 20, Dominykas Domarkas 12, Einaras Tubutis 7 (6 atk. kam., 6 išpr. praž.) taškai.