Po trijų pralaimėjimų iš eilės „Celtics“ tiesiog sudraskė „Cavaliers“

„Boston Celtics“ (9/6) ekipa visą savo pyktį išliejo sekmadienio dvikovoje prieš „Cleveland Cavaliers“ (8/8) klubą. Tris iš eilės pralaimėjimus patyrę Bostono krepšininkai NBA mače tiesiog sutrypė svečius 141:103 (38:21, 35:30, 41:27, 27:25).

Jaylenas Brownas itin greitai rinko taškus.

2021-01-25 06:52, atnaujinta 2021-01-25 07:17

Jaylenas Brownas trečiame kėlinyje pelnė net 20 iš surinktų per rungtynes 33 taškų, Kemba Walkeris pridėjo 21 tašką, Danielis Theisas – 17, Carsenas Edwardsas – 18 taškų.

J.Brownas vos per 19 sužaistų aikštėje minučių surinko 33 taškus (10/16 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), atsikovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir padarė klaidą.

Jis tapo daugiausiai taškų pelniusiu krepšininku per trumpiausią laiką nuo 1954-1955 m. sezono.

„Celtics“ ekipa pasiekė sezono rekordą, per du kėlinius įmetusi 73 taškus, o pailsėti šeimininkai išėjo primaudami 73:51.

„Mums ta pergalė buvo velniškai reikalinga, kad galėtume patikėti savo jėgomis. Pralaimėjome tris mačus iš eilės, – tikino J.Brownas. – Išėjome tikrai įpykę ir pilni energijos įrodyti, kad mes galime kovoti. Malonu, kad per visą dvikovą parodėme charakterį“.

Jai antrojo ketvirčio pradžioje „Celtics“ buvo priekyje 41:21.

„Mes laimėjome tris rungtynės iš eilės ir išėjome į aikštę manydami, kad ir vėl viskas bus kaip visada – mes nugalėsime. Apsiraminome. Vis dėlto reikia į aikštę eiti turint pergalių bado jausmą“, – kalbėjo Jarretas Allenas, pelnęs „Cavaliers“ 12 taškų.

Trečiame kėlinyje šeimininkai spurtavo 15:0 ir jau turėjo įspūdingą persvarą 96:59.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 33, Kemba Walkeris 21 (3/5 trit.), Carsenas Edwardsas 18, Danielis Theisas 17 (8/8 baud.), Marcusas Smartas 12, Aaronas Nesmithas 11.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 13, Cedi Osmanas, Jarrettas Allenas ir Damyeanas Dotsonas po 12, Dylanas Windleris, JaVale’as McGee  ir Andre Drummondas po 11.