Galingai dvikovą pradėjusį D. Sabonį sustabdė trauma: palikęs aikštę į ją taip ir nesugrįžo

Domantas Sabonis pirmąkart šį sezoną nesurinko dvigubo dviženklio, nors dviženklį taškų skaičių pelnė jau per pirmąjį kėlinį. NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį „Indiana Pacers“ (10/7) namuose 129:114 (33:30, 37:30, 28:37, 31:17) pranoko „Toronto Raptors“ (7/10) ekipą, bet 24-erių lietuvis dėl kelio traumos turėjo palikti aikštę jau pirmajame kėlinyje.

D.Sabonis iki traumos pelnė 11 taškų.<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 26, 2021, 6:20 AM, atnaujinta Jan 26, 2021, 7:10 AM

Tai buvo antrosios iš eilės šių komandų rungtynės – išvakarėse „Pacers“ namuose pralaimėjo 102:107.

Iki tol visose 16 rungtynių D.Sabonis buvo surinkęs dviženklį taškų ir atkovotų kamuolių skaičių.

Atlikus pirminius tyrimus paaiškėjo, kad kelis buvo stipriai sutrenktas, tačiau trauma neturėtų būti labai rimta.

Krepšininko būklė paaiškės po magnetinio rezonanso tyrimo.

D.Sabonis įspūdingai pradėjo rungtynes ir per 11 min. spėjo surinkti 11 taškų (1/3 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovoti 3 kamuolius, atlikti 2 rezultatyvius perdavimus, jis taip pat padarė dvi klaidas ir kartą prasižengė.

D.Sabonis susižeidė kairės kojos kelį neusdėtingoje situacijoje gindamasis prieš vieną svečių ekipos lyderių Kyle'ą Lowry, kai abu žaidėjai susitrenkė keliais.

Nerungtyniaujant D.Saboniui komandos lyderiu tapo gynėjas Malcolmas Brogdonas, kuris surinko net 36 taškus.

Iki rungtynių pabaigos likus 4 min. „Pacers“ pirmavo tik 112:109, tačiau po M.Brogdono dvitaškio su pražanga surengė spurtą 14:2 ir ramiai laimėjo.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 36 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Jeremy Lambas 22, Mylesas Turneris 21 (10 atk. kam.), Domantas Sabonis 11, Goga Bitadzė ir Aaronas Holiday po 10.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 25, Normanas Powellas 24, Kyle'as Lowry 12.