Įsibėgėjusi „Fenerbahce“ ekipa nuo savo greitkelio nušlavė ir nepėsčią „Maccabi“ klubą

Eurolygos 22-ojo turo rungtynėse antradienį Stambule įsibėgėjusi „Fenerbahce“ (12/10) priėma turnyro lentelės kaimynę Tel Avivo „Maccabi“ (11/11) ekipą, kuriai nepavyko nutraukti Turkijos komandos pergalių serijos: šeimininkai šventė pergalę 82:75 (17:21, 19:14, 24:18, 22:22).

I.Kokoškovo auklėtiniai laimėjo 6 rungtynes iš eilės.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 26, 2021, 7:57 PM, atnaujinta Jan 26, 2021, 11:21 PM

Po dviejų kėlinių komandos žengė beveik koja kojon – 36:35, bet po pertraukos „Fenerbahce“ įsigijo pranašumą, o ketvirtajame kėlinyje jis tapo dviženklis – 78:68, 82:71.

Daugiausia prie šeimininkų pergalės prisidėjo čekas Janas Vesely, kuris per 32 min. surinko 18 taškų.

Edgaras Ulanovas rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau į krepšį beveik nežiūrėjo – per 14 min. pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

Igoro Kokoškovo auklėtiniai iki šų rungtynių buvo iškovoję šešias pergales iš eilės, iš jų 4 namuose vidutiniu 18,8 taško skirtumu. „Maccabi“ irgi atrodė galingai, laimėjusi 7 iš 10 pastarųjų rungtynių. Pirmajame rate 6-ojo turo rungtynes Izraelyje 75:65 laimėjo „Fenerbahce“.

„Fenerbahce“: Janas Vesely 18 (9/11 dvitaškių), Nando de Colo 16, Dyshawnas Pierre'as 15, Marko Guduričius 11.

„Maccabi“: Elijah Bryantas 18, Scottie Wilbekinas 15 (10 rez. perd.), Tyleris Dorsey 9.