„Žalgiris“ važiuoja pas sužeistą žvėrį – „Baskonia“ pralaimėjo ASVEL

Nesėkmę Eurolygoje trečiadienį patyrė Vitorijos „Baskonia“ ekipa su dviem lietuviais, kuri išvykoje 77:83 (26:17, 20:18, 7:23, 24:25) nusileido Vilerbano ASVEL krepšininkams. Tai jau buvo ketvirtoji iš eilės baskų nesėkmė turnyre.

R.Giedraitis<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 27, 2021, 9:32 PM, atnaujinta Jan 28, 2021, 1:34 AM

„Baskonia“ po dviejų kėlinių buvo rami: pirmavusi 20:10, ji ilsėtis išėjo turėdama apčiuopiamą persvarą 46:35.

„Baskonia“ subyrėjo trečiajame ketvirtyje: ASVEL laimėjo atkarpą 13:2 ir išlygino rezultatą – 51:51, o po to nurūko 58:53. Ketvirtį prancūzai laimėjo net 23:7.

Baigiantis dvikovai ASVEL buvo nutolusi 78:69, tačiau svečiai surado jėgų priartėti iki 77:81, tačiau tuo intriga ir buvo baigta.

Rokas Giedraitis per 34 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 6/6 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, 2 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis šįkart ant parketo pasirodė tik ketvirtojo ketvirčio pabaigoje ir per 5 minutes spėjo atkovoti kamuolį.

Penktadienį Eurolygos rungtynėse namuose „Baskonia“ žais su Kauno „Žalgiriu“, kuris trečiadienį kitame Ispanijos mieste – Valensijoje palaužė „Valencia“ 79:78.

ASVEL: Davidas Lighty 21, Norrisas Cole‘as 20, Williamas Howardas 10.

„Baskonia“: Alecas Petersas 15 (3/6 tritaškiai, 5 atk. kam.), Rokas Giedraitis 13, Youssoupha Fallas ir Achille Polonara po 11, Luca Vildoza ir Pierria Henry (6 rez. perd.) po 8.

ALBA praėjusiame ture nutraukė šešių nesėkmių seriją, įveikusi „Baskonia“ 84:77. Baskų ekipai, kuriai atstovauja Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis, tai buvo trečioji iš eilės nesėkmė.

„Baskonia“ apskritai žaidžia banguotai ir keturių pergalių seriją keitė trys nesėkmės, po to ėjo trys laimėjimai iš eilės, o dabar ir vėl – jau net keturi suklupimai.

Tuo tarpu ASVEL sugrįžo į laimėjimų kelią – po keturių nesėkmių dabar prancūzai turi tris laimėjimus iš eilės.

Praėjusiame ture Vilerbanas susitvarkė su „Valencia“, ją įveikęs 90:77.

Tai didžiausia ASVEL pergalių serija turnyre – du kartus iš eilės ji buvo laimėjusi vieną kartą.