„Zenit“ neatsilaikė Milane ir patyrė pralaimėjimą

Milane viešėjusi Sankt Peterburgo „Zenit“ (13/8) komanda, kuriai atstovauja Artūras Gudaitis, namo grįžta tuščiomis. Rusijos klubas po atkaklios kovos 76:82 (24:16, 20:19, 15:21, 17:26) pralaimėjo „Olimpia“ (15/7) krepšininkams.

A.Gudaitis su komandos pralaimėjo išvykoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2021-01-28 21:30, atnaujinta 2021-01-28 23:39

Svečiai kur kas sėkmingiau startavo rungtynėse ir iki pertraukos susikrovė 9 taškų pranašumą – 44:35.

Tačiau antroje dvikovos dalyje atsigavę šeimininkai prisivijo „Zenit“ komandą ir lemiamame ketvirtyje užvirė atkakli kova. Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutės, „Zenit“ dar pirmavo 71:70. Tačiau tuomet „Olimpia“ spurtavo 10:2 ir susikrovę nedidelę pranašumą pergalės iš rankų nepaleido.

A.Gudaitis šioje dvikovoje aikštėje praleido 33 minutes, per kurias pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 2/4 baud. met.). Jis taip pat atkovojo5 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

„Olimpia“: Kevinas Punteris 14, Sergio Rodriguezas 13, Malcolmas Delaney ir Kyle'as Hinesas po 12 taškų.

„Zenit“: Kevinas Pangoas ir Austinas Hollinsas po 12, K.C.Riversas 11, Mateuszas Ponitka 9 taškai.

REPORTERIS: G. Nausėda Seimo komisijos reikalauja įrodymų