Išprotėjęs „76ers“ finišas: parklupdė „Pacers“ ir antrąkart be dvigubo dviženklio likusį D. Sabonį

Tobiasas Harrisas įmetė 27 taškus, Furkanas Korkmazas pridėjo 17, kurių didžiąją dalį pelnė ketvirtame kėlinyje, o sekmadienį „Philadelpia 76ers“ (15/6) NBA čempionate išprotėjusiu spurtu išplėšė pergalę prieš namie žaidusį „Indiana Pacers“ (11/9) klubą 119:110 (28:18, 35:36, 32:28, 15:37).

D.Sabonis antrąkart šį sezoną liko be dvigubo dviženklio<br>AFP/Scanpix nuotr.

Feb 1, 2021, 6:32 AM, atnaujinta Feb 1, 2021, 9:10 AM

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai pralaiminėjo 16 taškų skirtumu, tačiau po to įvyko neįtikėtina situacija: „76ers“ spurtavo 31:6 ir iškovojo jau šeštąją pergalę per septynias dvikovas.

Ir tai svečiai padarė be savo lyderio Joelio Embiido, kuris dėl nugaros problemų vis dar nežaidžia.

Indianos ekipoje ir toliau vadžias savo rankose turėjo 25 taškus įmetęs Malcolmas Brogdonas ir 21 tašką pridėjęs Domantas Sabonis.

Tiesa, šįkart jis jau nerinko dvigubo dviženklio: po krepšiais atsikovojo 8 kamuolius.

Lietuvis per 37 min. įmetė 21 tašką (8/12 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 8, o prarado 6 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šie skaičiai – labai artimi aukštaūgio vidurkiams. Šiame sezone Domas vidutiniškai renka po 20,5 taško, atkovoja po 12,2 kamuolio ir dalina 5,8 rezultatyvaus perdavimo.

Tai vos antrasis kartas šiame NBA sezone, kai lietuvis aikštę palieka be dvigubo dviženklio. Pirmą kartą Domas nepasižymėjo mače su „Toronto Raptors“, tačiau tąkart jis pirmame kėlinyje patyrė nedidelę traumą.

Ketvirtame kėlinyje „Pacers“ pirmaujant 104:88 atrodė, kad viskas baigta ir nugalėtoja aiškus.

Tai buvo tuomet, kai švieslentės laikrodis rodė, kad kovoti liko 8 min. 16 sek. Tačiau jau likus varžytis 2 min. 30 sek. pirmavo Filadelfijos krepšininkai 109:106.

Apmaudžiausia, kad „Pacers“ pastaruosius keturis namų mačus buvo įveikęs „76ers“ , o prie pralaimėjimo prisidėjo ir tik 10 tritaškių iš 28 bandymų.

Dabar Indianapolio krepšininkai į svečius laukia Jono Valančiūno vedamą „Memphis Grizzlies“, su kurią žais dvejas iš eilės rungtynes.

Prieš šias rungtynes tylos minute buvo pagerbtas NBA reporteris Sekou Smithas, kuris trečiadienį mirė nuo COVID-19 infekcijos.

Jam buvo 48 metai. S.Smithas 2001-2005 metais buvo „Pacers“ ekipos administracijos dalimi, o vėliau išvyko dirbti į NBA TV ir NBA.com.

„Pacers“: M.Brogdonas 25, D.Sabonis 21 (0/5 trit., 8 atk. kam.), A.Holiday 17, J.Lambas 12.

„76ers“: T.Harrisas 27, B.Simmonsas 21, F.Korkmazas 17, D.Howardas 11 (15 atk. kam.).