„Fenerbahce“ su E. Ulanovu nemažina apsukų – pergalė prieš „Zenit“ su A. Gudaičiu tapo devintąja iš eilės

Eurolygoje penktadienį susikirto dviejų lietuvių keliai: 24-ojo turo mače santykius aiškinosi namie žaidusi Stambulo „Fenerbahce“ su Edgaru Ulanovu ir Sankt Peterburgo „Zenit“ su Artūru Gudaičiu. Nors pastarasis ir pelnė daugiau taškų nei E.Ulanovas, tačiau „Fenerbahce“ iškovojo jau devintąją pergalę iš eilės 92:84 (25:25, 22:18, 19:22, 26:19).

E.Ulanovas.<br>G.Bitvinsko nuotr.
E.Ulanovas.<br>Twitter nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Feb 5, 2021, 7:42 PM, atnaujinta Feb 5, 2021, 10:54 PM

Itin atkakliame mače per pirmuosius du kėlinius tik šeimininkai buvo šiek tiek solidžiau pabėgę – pirmavo 47:41, tačiau po 20 min. kovos rezultatas buvo 47:43.

Iki pertraukos sėkmingiausiai kovojo Nando de Colo, kuris pelnė 15 taškų, o svečių gretose 13 taškų buvo įmetęs Willas Thomasas.

Trečiame kėlinyje „Fenerbahce“ ir toliau diktavo sąlygas, o Jano Vesely pastangomis turkų ekipa pabėgo 62:55.

Tačiau dar labiau padidinti skirtumo šeimininkams nepavyko, o „Zenit“ prieš lemiamą ketvirtį atsiliko tik 65:66.

Maža to – sužaidus, kelias minutes Rusijos klubas buvo priekyje 72:69, bet tuomet „Fenerbahce“ įjungė papildomą pavarą ir pabėgo jau dviženkliu skirtumu 88:78.

Rusijos ekipa po šio spurto jau nerado jokių priešnuodžių.

E.Ulanovas pelnė 8 taškus, per 17 min. įmetęs 3 dvitaškius iš 4, bei abi baudas. Be to jis atsikovojo 3 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Tuo tarpu A.Gudaitis per 25 min. surinko 11 taškų (3/6 dvitašk, 5/6 baud.), atsikovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

„Fenerbahce“: Nando De Colo 24 (7 rez.p., 28 naud.b.), Marko Guduričius 19, Janas Vesely 16, Edgaras Ulanovas ir Pierre Dyshawnas po 8.

„Zenit“: Willas Thomasas 21, KC Riversas 14, Billy Baronas 13, Artūras Gudaitis 11, Kevinas Pangosas 10 (7 rez.p.).

Turkijos klubas gali pasigirti ilgiausia šiuo metu pergalių serija – devyniomis iš eilės laimėtomis rungtynėmis.

Trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusi Rusijos komanda nukrito į šeštąją poziciją.

Pirmojo rato rungtynėse 73:65 stipresnė buvo Stambulo ekipa.