NBA naktis: J. Valančiūno nesulaukiančios „Grizzlies“ nesėkmė ir pervažiuota „Mavericks“

Praėjusią naktį už Atlanto buvo sužaistos penkerios NBA rungtynės. Vieneriose iš jų grūmėsi ir toliau be Jono Valančiūno žaidžianti „Memphis Grizzlies“ ekipa (9/8).

Dalaso klubui sunkiai sekasi atrasti savąjį žaidimą.<br>Scanpix nuotr.

Feb 5, 2021, 6:47 AM, atnaujinta Feb 5, 2021, 7:56 AM

Memfio klubas savo aikštelėje 103:115 (27:27, 20:33, 23:27, 33:28) nusileido „Houston „Rockets“ (11/10) komandai.

Lietuvis savo komandai vis dar negali padėti dėl COVID-19 protokolo.

Svečiai į priekį išsiveržė dar nuo dvikovos pradžios. Dviženklį pranašumą antrajame kėlinyje susikrovusi „Rockets“ į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis pirmaudama 60:47.

Po pertraukos žaidimo tendencijos nekito – „Grizzlies“ deficitas kilo į iki tol neregėtas aukštumas.

Tik pačioje rungtynių pabaigoje aikštelės šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau tai jau nieko nebelėmė.

„Grizzlies“: Desmondas Bane'as 16, Ja Morantas 15, Tyusas Jonesas 13.

„Rockets“: Johnas Wallas 22, Ericas Gordonas 20, Jae'Seanas Tate'as 19.

Tuo tarpu Dalase vietos „Mavericks“ (9/14) turėjo nuryti karčią piliulę.

Teksasiečiai namuose 116:147 (34:36, 42:38, 20:36, 20:37) neprilygo „Golden State Warriors“.

Nors dvikova baigėsi užtikrinta svečių pergale, pirmoje dvikovos pusėje vyko atkakli kova.

Po pertraukos „Warriors“ spurtavo ir vis labiau didino savo pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje galutinai savo varžovus pribaigę svečiai susikrovė triuškinančią persvarą ir šventė užtikrintą pergalę.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27, Kristapas Porzingis 25, Timas Hardaway 19.

„Warriors“: Kelly Oubre 40, Stephenas Curry 28, Andrew Wigginsas 18, Damionas Lee 17.