NBA naktis: įspūdingas 36-erių L. Jamesas ir atkakli europiečių dvikova

36-erių LeBronas Jamesas dar kartą priminė, kodėl yra vadinamas geriausiu NBA krepšininku istorijoje. Veteranas užfiksavo įspūdingą trigubą dviženklį, o „Los Angeles Lakers“ (19/6) po pratęsimo namuose palaužė „Oklahoma City Thunder“ (10/13) krepšininkus – 119:112 (26:33, 30:27, 20:24, 34:26, 9:2).

NBA naktis: žvėriškas 36-erių L. Jamesas ir atkakli europiečių akistata.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 9, 2021, 8:19 AM, atnaujinta Feb 9, 2021, 9:28 AM

L.Jamesas rungtynėse žaidė net 43 minutes, per jas pelnė 28 taškus, atkovojo 14 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, blokavo 2 metimus ir perėmė tiek pat kamuolių.

Atkakliose rungtynėse pratęsimą išplėšė „Thunder“ žaidėjas Shai Gilgeous-Alexanderis, kuris likus 1,2 sekundės išprovokavo varžovo pražangą ties trijų taškų linija, realizavo visus baudų metimus ir pasiuntė ekipas į pratęsimą.

Tiesa, per pridėtą laiką geriau atrodė „Lakers“, kurie svečiams leido įmesti vos du taškus.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 28, Montrezlas Harrellas 21, Dennisas Schroderis 19, Wesley Matthewsas 16.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 29, Darius Bazley 21, Hamidou Diallo 20.

Kitose rungtynėse „Dallas Mavericks“ (11/14) su Luka Dončičiumi išvykoje palaužė „Minesota Timberwolves“ (6/18) krepšininkus – 127:122 (43:22, 28:29, 24:26, 32:45).

Svečiai į priekį šovė pirmojo kėlinio metu (43:22), tiesa, vėliau Minesotos krepšininkai ėmė vytis varžovus, tačiau laiko galiausiai pritrūko.

L.Dončičius „Mavericks“ komandai pelnė 26 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Kristapas Porzingis ekipai pridėjo 27 taškus ir 13 atkovotų kamuolių.

„Timberwolves“: Malikas Beasley 30, Anthony Edwardsas 22, Ricky Rubio 18.

„Mavericks“: Kristapas Porzingis 27, Luka Dončičius 26, Timas Hardaway 24.

Atkaklioje „Milwaukee Bucks“ (16/8) ir „Denver Nuggets“ (12/11) akistatoje pergalę iškovojo Giannio Antetokounmpo vedami svečiai – 125:112 (37:42, 22:20, 34:26, 32:24).

Rungtynes geriau pradėjo „Nuggets“ (42:37), tačiau antroje mačo dalyje dvikovos kontrolę perėmė „Bucks“ žaidėjai, kurie palaipsniui didino pranašumą, o ketvirtajame kėlinyje komandoms liko tik formalumai.

G.Antetokounmpo „Bucks“ komandai pelnė 30 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

„Nuggets“ gretose žaidžiantis Nikola Jokičius pelnė 35 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 35, Willas Bartonas 24, Paulas Millsapas 14.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30, Khrisas Middletonas 29, Brynas Forbesas 15.