D. Sabonis „Pacers“ neišgelbėjo – Indianapolio klubas nuskendo nuo žvaigždėto „Nets“

„Indiana Pacers“ (12/13) ekipa su Domantu Saboniu itin sunkiai įsisiūbavo mače su „Brooklyn Nets“ ekipa (15/12) ir nesugebėjo pasivyti pabėgusio varžovų traukinio. Net ir be savo žvaigždės Kevino Duranto žaidęs „Nets“ padarė viską, kad svečiuose kovojęs Indianapolio klubas į rūbinę trauktų nusivylęs: Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai krito 94:104 (18:27, 12:35, 32:20, 32:22).

Domanto Sabonio taškų neužteko pergalei prieš „Nets“.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Feb 11, 2021, 7:09 AM

Tai jau buvo ketvirtoji iš eilės „Pacers“ nesėkmė NBA čempionate – komanda atsidūrė savotiškoje duobėje, nes iš septynių pastarųjų akistatų laimėjo vos vieną.

Per pirmuosius du kėlinius „Pacers“ sukrapštė vos 30 taškų, tuo tarpu šeimininkai tik per antrąjį įmetė 35 taškus, o ilsėtis komandos išėjo esant rezultatui 62:30.

Tai buvo didžiausia šeimininkų persvara po dviejų kėlinių nuo 2012 metų, kai „Nets“ klubas persikėlė į Brukliną.

D.Sabonis šioje dvikovoje buvo rezultatyviausias tarp savo komandos draugų, tačiau net ir mesti 20 metimų nepadėjo klubui sukurti norimos intrigos – lietuvis per 35 minutes įmetė 18 taškų (5/14 dvit., 2/6 trit., 2/4 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Durantas nerungtyniavo dėl COVID-19 saugumo protokolo.

„Nets“ klube galingai žaidė kitos dvi komandos žvaigždės: Kyrie Irvingas sumetė 35 taškus, nuo baudų metimų linijos realizuodamas 17 iš 17 metimų. Jis pridėjo 8 rezultatyvius perdavimus bei 4 atkovotus kamuolius, o Jamesas Hardenas įsūdė 19 taškų ir atsikovojo 11 kamuolių.

„Nets“: Kyrie Irvingas 35 (8 rez. perd., 17/17 baud.), Jamesas Hardenas 19 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Joe Harrisas 17, DeAndre Jordanas 12 (13 atk. kam.).

„Pacers“: Domantas Sabonis 18 (7/20 metimai, 9 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 15, T.J. McConnelis 13, Dougas McDermottas ir Justinas Holiday (4/7 trit.) – po 12.