Jonas Valančiūnas mėgavosi pergale, tačiau prie „Grizzlies“ rekordo neprisidėjo

Jonas Valančiūnas sugebėjo atsikovoti daugiau kamuolių nei įmetė taškų, tačiau jam nepavyko pridėti rankos prie „Memphis Grizzlies“ (10/10) rekordo. Po keturių nesėkmių iš eilės namie žaidę „Grizzlies“ surengė tikrą tritaškių šou, pataikė net 23 tolimus metimus ir palaužė „Charlotte Horntes“ (12/14) atstovus 130:114 (34:38, 36:30, 31:15, 29:31). Iki tol Memfio krepšininkai per rungtynes buvo įmetę 21 tolimą metimą.

Jonas Valančiūnas po krepšiais buvo ryžtingas, tačiau tritaškių nepataikė.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Feb 11, 2021, 7:28 AM, atnaujinta Feb 11, 2021, 7:31 AM

J. Valančiūnas ant parketo žaidė 29 minutes, per kurias įmetė 12 taškų (6/11 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus apvogė varžovus ir pats 2 kartus suklydo. Lietuvis du kartus bandė pataikyti iš toli, tačiau abu metimai buvo netikslūs.

Tuo tarpu Kyle'as Andersonas po mačo buvo itin gerai nusiteikęs, nes pasiekė savo asmeninį rekordą – pataikė 6 iš 8 tritaškių ir iš viso pelnė 27 taškus (4/6 dvit., 6/8 trit., 1/2 baud.).

Graysonas Allenas pataikė 5 iš 12 tolimų metimų (42 proc.), Desmondas Bane'as ir Dillonas Brooksas pridėjo po 4 tritaškius iš 8, Tyusas Jonesas sugebėjo pataikyti 3 iš 4 (75 proc.), o Ja Morantas – 1 iš 3 tolimų metimų.

Pirmus du kėlinius vyko apylygis žaidimas, o šeimininkai savo reikiamą persvarą susikrovė iš karto po pertraukos, laimėję trečiąjį ketvirtį 31:15 ir įgiję pranašumą 101:83.

„Hornets“ gretose Terry Rozieras, atsakęs 6 iš 9 tritaškių, su 34 taškais buvo rezultatyviausias. Lietuvoje prieš trejetą metų žaidęs LaMelo Ballas per 28 minutes pelnė 17 taškų.

Memfio komanda tarpusavio dvikovose įveikė „Hornets“ ketvirtą kartą iš eilės.

„Grizzlies“ penktadienį svečiuose susigrums su NBA čempionų titulą ginančia „Los Angeles Lakers“ komanda.

„Grizzlies“: Kyle'as Andersonas 27, Dillonas Brooksas 20, Graysonas Allenas ir Desmondas Bane'as – po 18, Ja Morantas 15 (11 rez. perd.), Jonas Valančiūnas ir Tyusas Jonesas – po 12.

„Hornets“: Terry Rozieras 34, LaMelo Ballas 17, Gordonas Haywardas ir Milesas Bridgesas (10 atk. kam.) – po 15.